Обов'язково витирайте посуд після миття: українцям розповіли, що буде зі здоров'ям, якщо забувати про це

Обов'язково витирайте посуд після миття: українцям розповіли, що буде зі здоров'ям, якщо забувати про це

Чому потрібно протирати посуд після миття / Фото: Unsplash

Більшість навіть і не замислювалися, чому не варто нехтувати протиранням мокрого після миття посуду.

Цей метод очищення тарілок має своїх прихильників і противників. Дехто каже, що витирати мокрий посуд рушником негігієнічно, але аргументів "за" все ж більше.

Насамперед так треба робити тому, що якщо ви не кладете мокрі тарілки до шафи, там не буде розводитися вогкість, а отже полички не деформуються через воду, поверхня не покриється грибком або цвіллю. Звісно, це лише плюс для вашого здоров'я.

Мокрий посуд, який був насухо витертий, не залишатиме на стільниці калюж, а це також значно подовжить термін її придатності й гарного вигляду.

Не варто забувати ще і про те, що на мокрому посуді залишаються розводи, залишки мийного засобу, сіль з водопровідної води, які шкідливі для нашого організму. Протираючи тарілки рушником, ви будете впевнені, що позбулися їх.

Фахівці також стверджують, що чим більше ви носите в руках по кухні мокрий посуд, тим більше води розливаєте в приміщенні. А це — прямий шлях до створення справжнього розсадника бактерій. Внаслідок цього через якийсь час тут може з'явитися чорна цвіль, яка надзвичайно небезпечна для нашого здоров'я.

Чи можна витирати посуд паперовим рушником? Спеціалісти застерігають, що обирати такий спосіб не варто. Річ навіть не в тому, що це зовсім не бюджетно, адже у вас піде багато таких серветок. Проблема полягає в тому, що на посуді можуть залишатися дрібні частинки рушника, а вся рідина однаково не буде видалена.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація