Ці методи підійдуть тим, хто ненавидить прибирання і завжди відкладає цей процес "на потім".
Основні принципи прибирання кореянок
Прибиратися потрібно щодня, а не виділяти для цього один день. Це набагато ефективніше, тому що в оселі завжди буде чисто. Ба більше, вам не доведеться проводити всі вихідні, намагаючись відчистити будинок до блиску. Прибирайте потроху – то тут, то там. Наприклад, після миття посуду обов'язково протріть раковину, промийте її водою, витріть усі краплі. Тоді вам не доведеться пізніше відчищати годинами вапняний наліт.
Прибирати потрібно зверху донизу (або від максимально чистого до брудного). Так ви зможете заощадити свій час. Ще один цікавий лайфгак полягає в тому, щоб мити губку завжди над ситом. Весь жир і бруд залишатимуться в ньому, тому вам не доведеться чистити труби через деякий час.
Чим більше різного мотлоху, тим неохайніший вигляд має оселя. Кореянки не накопичують невеликі предмети декору, які можуть лише заважати та збирати на себе пил і бруд. Спробуйте передивитися всі речі, які є у вашій оселі. Відберіть ті, які вам не потрібні, і ті, що потрібно надто часто витирати. Їх можна віддати на благодійність або роздати знайомим, які їх потребують.
Використовуйте правило п'яти хвилин. Це важливе правило всіх кореянок полягає в тому, щоб розділити оселю на окремі зони, а потім прибирати кожну з них окремо. Ви можете виділити кожній зоні свій день тижня, коли будете в ній прибирати. Так підтримувати чистоту в домі значно простіше. Звісно, не варто обманювати себе і думати, що генерального прибирання після такого можна буде уникнути. Це не так. Але його вам доведеться влаштовувати значно рідше.
Робіть спочатку те, що найбільш помітно, щоб прибирати з задоволенням та отримувати від усього процесу антистрес-ефект. Якщо ви починатимете прибирання щоразу з чогось іншого, воно не набридатиме так швидко. Ба більше, ви бачитимете результати праці одразу, що приносить неабиякі приємні емоції.
Читайте також: