Такий прийом допоможе збільшити розмір головок часнику в кілька разів

Такий прийом допоможе збільшити розмір головок часнику в кілька разів

Як збільшити розмір головок часнику / Фото: pixabay.com

Чим підживити часник у травні, щоб зібрати рекордний урожай: поради досвідчених городників.

На своїй Instagram-сторінці "Сімейний сад" автори поділилися чудовим методом, який допоможе збільшити головки часнику в кілька разів. Такий прийом передбачає насичення ґрунту киснем, тому не буде потреби витрачатися на купівлю добрив. Розповідаємо, як за допомогою секретного прийому збільшити головки часнику, якими підручними засобами краще підживити його у травні.

Як збільшити розмір головок часнику в кілька разів

Автори рекомендують після того, як з’являться паростки часнику, взяти вила чи гостру палицю, щоб зробити у ґрунті отвори. Треба відступити від паростків 10 сантиметрів, пробити отвори під кутом 90 градусів, глибиною до 9 сантиметрів. Таким чином можна допомогти часникові отримати більше кисню.

Одразу після цієї процедури часник отримуватиме більше живлення, що прискорить його зростання і розвиток. Особливо таким метод корисний для важких і глинистих ґрунтів. Часник "задихається", якщо ґрунт пропускає недостатню кількість повітря, тому головки ростуть дрібними, як пояснюється в дописі.

Чим підживити часник у травні: як це зробити правильно

  • Зола. Це багатофункціональне підживлення, яким користуються всі досвідчені городники. Щоб зробити підгодівлю для часнику, треба 300 грамів попелу залити окропом, почекати, поки суміш охолоне, розвести 10 літрами води і добре полити грядки. Можна потрусити золою часник, але тут варто не зловживати, щоб не нашкодити майбутньому врожаю, оскільки не кожен ґрунт любить таке підживлення. Якщо ви знаєте, що у вас на городі кисла земля, можна посипати часник золою з розрахунку 2 кілограми засобу на квадратний метр.
  • Нашатирний спирт. Ще один дієвий підручний засіб, який добре вплине на майбутній урожай часнику. Для приготування добрива візьміть столову ложку спирту та розведіть у 10 літрах води. Нашатирний спирт здатен вбирати всю патогенну мікрофлору, захищаючи часник від хвороб і відлякуючи шкідників. Варто знати, що таке підживлення буде ефективним за сухої погоди. Ні опади, ні додаткове поливання не допускаються у разі використання цього підручного засобу.

Читайте також:

Які рослини потрібно обрізати вже зараз, у квітні: вони підуть у зріст та будуть цвісти

Розкидайте ці відходи під малиною – і гілки ломитимуться від ягід

Повʼязані теми:

Наступна публікація