В якій кімнаті почати прибирання першочергово: фахівці кажуть, що помилка веде до затягування процесу

В якій кімнаті почати прибирання першочергово: фахівці кажуть, що помилка веде до затягування процесу

В якій кімнаті потрібно почати прибирання в першу чергу / Фото: Unsplash

Прибирання в квартирі чи в будинку сильно ускладнюється, якщо почати процес з неправильної кімнати.

Про це багато хто навіть і не здогадується. Часто українці просто проводять прибирання в хаотичному порядку, а потім дивуються, чому на цей процес пішло так багато часу та сил.

Спеціалісти з клінінгу впевнені — якщо правильно розпочати весь процес, то можна досягнути чистоти в будинку чи квартирі у відносно короткі терміни. Та ще й не втомитися від цього.

В якій кімнаті почати прибирання найперше? Насправді, конкретної відповіді не існує. Адже в кожній квартирі або будинку ця кімната "своя".

Рекомендація фахівців звучить так: прибирання слід починати з того приміщення, в якому найбільше часу проводить сама господиня і домочадці. Найчастіше — це кухня або вітальня.

Після цього приміщення потрібно переходити до тієї кімнати, в якій ви проводите трошки менше свого часу. Зазвичай це спальня. А завершувати процес прибирання слід там, де люди не перебувають цілими годинами: ванна, туалет, передпокій.

Якщо ви будете дотримуватися правильної порядку прибирання, тоді весь процес займатиме значно менше вашого часу, а також потребуватиме не так багато сил.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація