Як підсилити ефект мийного засобу для посуду: додатково ще й вдвічі збільшується об'єм

Як підсилити ефект мийного засобу для посуду: додатково ще й вдвічі збільшується об'єм

Як підсилити ефект мийного засобу для посуду: додайте прості інгредієнти / Фото: Unsplash

Навіть якщо ви придбаєте найбюджетніший мийний засіб для посуду, завдяки одному лайфгаку ви зможете перетворити його на найбільш ефективний.

Чи замислювалися ви коли-небудь, як багато різноманітних мийних засобів ми використовуємо? Посуд миємо одним, для сантехніки обираємо інший, а третім відчищаємо газову плиту. Але фахівці кажуть, що такі витрати є необґрунтованими, адже можна без проблем приготувати один єдиний засіб, який впорається з багатьома проблемами.

Як підсилити ефект мийного засобу для посуду? Візьміть 3 ст. л. харчової соди і 3 ст. л. найдешевшого мийного засобу. Ці інгредієнти потрібно ретельно перемішати, а потім додати ще 3 ст. л. оцту. Ви помітите реакцію — сода "шипітиме". Як результат, у вас має вийти паста, яка й буде універсальним засобом для чищення.

Ця паста з легкістю впорається з відмиванням більшості поверхонь на вашій кухні. Навіть найсерйозніші плями бруду розчинятимуться просто на очах. Що вже казати про звичайний посуд. Навіть жирний наліт чи застарілі плями після смаження очистяться одразу.

Засіб потрібно нанести на губку для чищення, а потім протерти всі забрудненні ділянки. Залиште суміш на 2-3 хвилини, а потім змийте чистою водою і протріть губкою.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація