Як зрозуміти, чи ви потрібні людині — східна мудрість дає просту і зрозумілу відповідь

Як зрозуміти, чи ви потрібні людині — східна мудрість дає просту і зрозумілу відповідь

Як зрозуміти, чи ви потрібні людині / Фото: pixabay.com

Часто нам важко зрозуміти свою значущість для іншої людини. Часом може здатися, що у стосунках панує повна ідилія, але в деяких моментах партнера ніби не існує в вашому житті.

Люди, яким ти справді дорогий і важливий, завжди цікавитимуться твоїм життям і переживаннями. Вони робитимуть це щиро й без нагадувань. Саме так можна зрозуміти, хто поруч із тобою не випадково.

Коли в житті людини трапляється щось важливе, вона часто розповідає про це багатьом друзям і знайомим.

У такі моменти люди допомагають, підтримують і часом навіть спрямовують на інший шлях. Спочатку здається, що це на краще, адже зазвичай це роблять близькі. Вони дають цінні життєві поради і, на перший погляд, прагнуть лише добра.

Однак насправді все може скластися інакше. Скільки зруйнованих життів лише через те, що комусь було зручно, аби подруга розлучилася і втратила довіру до чоловіка. Або щоб друг провалив свій проєкт, бо він зачіпав інтереси сумнівних конкурентів.

Натомість насправді людина втрачала важливу можливість. Навіть найближчі друзі та партнери інколи можуть підвести одне одного. В такі моменти завжди хочеться зрозуміти — хто справжній і щирий, а хто лише прикидається таким.

Щоб розпізнати справжні наміри людини, зазвичай користуються кількома простими принципами:

  1. Не нав'язуються — це той момент, коли люди неначе випадково перестають підтримувати контакт. Вони наче уникають спілкування, ніби в них завжди немає часу. І в такий спосіб поступово забувають про цей зв'язок. Але  людина, яка є справжньою, завжди першою вийде на контакт — і це не з метою здобути якусь вигоду або щось  дізнатися. Навіть якщо буде потрібна допомога, вона надасть її без жодних вимог для себе. А ось фальшиві люди продовжуватимуть показувати, що їхні справи ще гірші.
  2. Припиняють давати енергію — ті, хто звик лише брати, завжди цим користуються. Достатньо перестати писати або звично допомагати грошима в борг. Важливо дати зрозуміти, що на якийсь час вас немає, і людина має навчитися давати собі раду сама. Ті, хто не приносив користі, а лише забирав, часто починають виявляти агресію, стають мстивими і поводяться незвично. Для такої людини друг, який раніше допомагав, одразу стане поганим, навіть якщо допомагав сотню разів, а один раз відмовив.

Люди в житті часто використовують різні маніпуляції для досягнення своїх цілей. Вони можуть дарувати приємні, але нещирі моменти і вдавати, що допомагають. Однак, якщо подивитися на ситуацію без емоцій, то їхня допомога насправді не відчувається. Швидше за все, їхня присутність забирає щось важливе, хоча й невидиме, але таке, що змушує людину почуватися погано.

Такий тип людини може просто виснажувати розмовами, які не мають сенсу, і таким чином витягувати енергію, користуючись емоційною підтримкою та відволікаючи від важливого. Через це ми забуваємо про власні справи і через таких людей втрачаємо важливе.

Іноді люди роблять щось не тому, що хочуть дійсно допомогти другу або рідній людині, а просто щоб не образити їх і не втратити останні зв'язки. Їм здається, що відмова або протест можуть викликати недовіру і зіпсувати стосунки. Тому вони продовжують робити щось, аби підтримувати цей зв'язок. Але це помилка — той, хто справжній, залишатиметься поруч, навіть якщо ти не будеш нічого для нього робити. У нього є інші мотиви — він дійсно хоче бути з тобою.

Тому важливо запам'ятати одну східну мудрість: "Дійсно, як багато пустих людей навколо! Адже відмова від них по суті нічого не несе. То чи варто оживляти їхнє життя, часом жертвуючи собою?!"

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація