Як зрозуміти, що вершкове масло справжнє та якісне: 4 перевірені методи

Як зрозуміти, що вершкове масло справжнє та якісне: 4 перевірені методи

Як перевірити якість вершкового масла / Фото: pixabay.com

Ці легкі способи дозволять перевірити якість масла в домашніх умовах.

Якісне вершкове масло – продукт не дешевий, бо на його виготовлення треба багато натурального молока. Втім, деякі недобросовісні виробники примудряються додавати рослинні замінники. Це зменшує витрати на виробництво, але якість вершкового масла також суттєво знижується. Є кілька простих методів перевірити, що вершкове масло дійсно якісне й натуральне. Розповідаємо, як визначити в домашніх умовах, є в маслі якісь домішки чи немає.

Як у домашніх умовах перевірити якість вершкового масла: поради експертів

  • Спосіб №1. Ріжемо масло ножем. Так, спосіб може видатися смішним, та якщо продукт натуральний, він легко відділятиметься від ножа. Якщо масло містить домішки, воно липнутиме до леза.
  • Спосіб №2. Перевірка окропом. Варто кинути кубик вершкового масла в киплячу воду. Якщо на поверхні з'явиться пляма молочного жиру, отже, масло натуральне. Спред, маргарин, пальмова олія не мають форми і під дією гарячої води розвалюються.
  • Спосіб №3. Перевірка низькими температурами. Покладіть вершкове масло до морозилки на деякий час, потім витягніть і через 10 хвилин відріжте шматочок. Якщо вам вдалося відрізати рівну скибочку, продукт має домішки. Натуральне вершкове масло колотиметься на шматки.
  • Спосіб №4. Перевірка під час смаження. Натуральне вершкове масло рівномірно танутиме на сковорідці, не матиме піни і приємно пахнутиме. Якщо під час нагрівання продукт піниться, виділяє воду, отже, він містить домішки.

Читайте також:

Для чого залишати стакан води з содою в холодильнику: секрет, який стане у пригоді кожній господині

Якщо вродив щавель, спробуйте зберегти його на зиму: простий рецепт, щоб вийшов і борщ, і соус

З яких грибів категорично заборонено варити суп: вони виділяють отруту під час приготування

Повʼязані теми:

Наступна публікація