Які номери квартир залучають щастя й багатство: перевірте за списком

Які номери квартир залучають щастя й багатство: перевірте за списком

Які номери квартир притягують щастя й багатство / Фото: Freepik

Існує думка, що певні номери квартир і будинків здатні притягувати щастя, кохання й достаток.

Розповідаємо, які номери квартир мають найпотужнішу енергетику, вони можуть зробити своїх мешканців казково багатими й неймовірно щасливими.

Як зрозуміти, що номер квартири принесе щастя

Нумерологи рекомендують уважно та серйозно ставитися до цифр, оскільки вони несуть у собі певну енергетику. Тому варто обов’язково перевірити, яку енергію має номер вашої оселі.

Це доволі просто – якщо у вас номер квартири від 1 до 9, то можна читати тлумачення цифр у списку нижче. Якщо у вашої квартири номер складається з двох або більше цифр, то треба їх скласти, щоб вийшло однозначне число. Наприклад, номер квартири 345, складаємо – 3+4+5=12, 1+2=3. Отже, ваше число – 3.

Що означають номери

  • 1 – у квартирі з таким номером добре жити творчим людям, які з легкістю зможуть реалізовувати свої творчі проєкти та отримувати великі кошти за них. Але слабкі мешканці житла можуть страждати від впливу шкідливих звичок – тютюн, алкоголь, ігроманія тощо.
  • 2 – такий номер квартири приносить щастя, гармонію і кохання всім мешканцям. Ця квартира підійде для створення міцної та щасливої родини, в такій сім’ї завжди пануватимуть мир і злагода.
  • 3 – мешканці цієї квартири повинні розвивати свої творчі здібності, тоді вони досягнуть неабиякого успіху в житті. Жителям такого помешкання варто не брати і не давати в борг, щоб не мати проблем із грошима.
  • 4 – у цій квартирі завжди пануватимуть гармонія і спокій. Четвірка не принесе великого багатства, але й проблем із грошима не буде.
  • 5 – такий номер помешкання принесе багато радості та щастя своїм мешканцям. П’ятірка має потужну енергетику, тому може залучити великі гроші, якщо людина буде до цього готова.
  • 6 – таку оселю можна назвати житлом заможних людей. Ті мешканці, які житимуть у цій квартирі, завжди матимуть великі прибутки, гроші самі тектимуть їм до рук.
  • 7 – цей номер приноситиме щастя та гармонію в родинні стосунки, квартира також підходить для інтровертів, які не люблять галасу й метушні.
  • 8 – такий номер приноситиме мешканцям те, що вони дають іншим. Якщо люди добрі, чесні та щедрі, життя даватиме їм купу можливостей і шансів для щастя, вони будуть успішними й багатими. А якщо мешканці восьмої квартири злі, нечисті на руку, заздрісні, то й у відповідь отримуватимуть купу проблем і брехні.
  • 9 – це номер квартири багатіїв. Якщо ви хочете жити в достатку, тоді вам неодмінно треба переїжджати до помешкання з таким номером. Дев’ятка даруватиме мешканцям оселі купу можливостей, щоб вони могли реалізуватися у цьому житті на повну.

Читайте також:

Що символізує жаба в домі: народні прикмети, які пов'язані з цим земноводним

Як правильно відповісти на грубість, щоб поставити нахабу на місце та припинити конфлікт

Що треба викинути з дому, щоб позбутися бідності й негараздів

Повʼязані теми:

Наступна публікація