Які омолоджувальні стрижки для жінок за 45 на піку популярності цього літа

Які омолоджувальні стрижки для жінок за 45 на піку популярності цього літа

Омолоджувальні стрижки для жінок 45+ / Фото: Freepik

Ці стильні та практичні зачіски будуть ідеальними для спеки, бо добре тримають форму та об’єм.

Стилісти рекомендують усім жінкам, які хочуть оновити образ та омолодитися, вибирати цього літнього сезону 2024 року одну з трьох найпопулярніших стрижок. Такі зачіски на піку модного олімпу вже багато років і не збираються здавати своїх позицій. А все тому, що вони закривають одразу кілька потреб: омолоджують, довго тримають форму та об’єм, надають волоссю візуальної густоти. Розповідаємо, які стрижки для жінок за 45 на піку популярності цього літа.

Боб з довгим чубком

Омолоджувальні стрижки для жінок 45+ / Фото: pixabay.com

Ця стрижка вважається універсальною, адже пасує до будь-якої форми обличчя. А довгий чубок акцентує увагу на вилицях, коригує овал і прибирає непотрібний об’єм у нижній частині лиця. Така зачіска буде ідеальним варіантом для літнього сезону, бо надає загальному образу легкості та грайливості. Волосся за допомогою техніки градуювання пасом набуває об’єму й візуальної густоти. Тому стрижка пасуватиме жінкам, які мають тонке виснажене волосся без об’єму.

Піксі з довгим щільним чубком

Омолоджувальні стрижки для жінок 45+ / Фото: pixabay.com

Така стрижка допоможе кардинально змінити образ та омолодитися років на 10-15. Це зачіска для сміливих жінок, які не бояться експериментувати з довжиною волосся. Довгий чубок допоможе приховати вікові зміни на шкірі обличчя і зробить вигідний акцент на вилицях. Волосся в такій стрижці набуває легкого об’єму та здорового сяяння. Це ідеальний вибір для жінок 45+, які мріють про оновлення свого стилю.

Асиметричний боб з довгим чубком

Омолоджувальні стрижки для жінок 45+ / Фото: pixabay.com

Стрижка підходить для волосся середньої довжини і будь-якої форми обличчя, тому пасуватиме всім жінкам без винятку. Техніка текстурування пасом дозволяє зробити загальний образ динамічним та елегантним. Зачіска абсолютно не потребує укладання, добре тримає форму й об’єм, лягає у правильну структуру одразу після миття. Боб має омолоджувальний ефект, тому кожна жінка почуватиметься оновленою та досконалою.

Читайте також:

Стилісти розповіли, як модно носити сорочку в червні: чотири цікаві способи

Стрижки для жінок за 40, які стануть хітами цього літа: омолоджують і створюють незабутній образ

Названо топові стрижки для жінок за 50: коригують овал обличчя, роблять образ досконалим

Повʼязані теми:

Наступна публікація