Жінка з високим рівнем інтелекту ніколи не носитиме цих 4 речей, і ось чому

Жінка з високим рівнем інтелекту ніколи не носитиме цих 4 речей, і ось чому

Яких речей не носять розумні жінки / Фото: Freepik

Такі прикраси, аксесуари та одяг лише спотворюють загальний образ, а не увиразнюють його.

Кожна жінка намагається бути привабливою та неперевершеною за будь-яких обставин. І найголовніше у цьому бажанні – віднайти свій стиль, вигідно підкреслити його, не переборщивши з прикрасами та аксесуарами. Стилісти та психологи виокремлюють тих жінок, яким вдається досягти ідеального образу, бо на їхню думку, вони мають високі розумові здібності. Саме тому їхній вигляд завжди бездоганний. Ці жінки абсолютно не женуться за модою, а вибирають лише те, що робить їх елегантними і незабутніми. Розповідаємо, яких аксесуарів і речей уникають розумні жінки, бо вони лише спотворюють загальний образ.

Яких речей та аксесуарів ніколи не будуть носити розумні жінки  

  • Великі яскраві прикраси. Жінки з високим рівнем інтелекту завжди вибирають стримані аксесуари. Адже простота – це елегантна розкіш, якої прагнуть усі розумні жінки. Тому ви ніколи не побачите на цих представницях прекрасної статі купу каміння чи металів. В образі таких жінок панує ніжність, витонченість і краса. Щоб створити їхній аутфіт, варто звертати увагу на тонкі ланцюжки зі срібла чи золота, браслети з мініатюрними підвісками та мінімалістичні сережки.
  • Дешеві прикраси. Розумні жінки вибирають класичні речі, які будуть на піку трендів завжди. Це також стосується прикрас. Вони надають перевагу золоту та сріблу, уникаючи виробів з копійчаних неякісних матеріалів. Адже такі речі не лише здешевлюють образ, вони можуть викликати алергічні реакції чи висипи на шкірі.
  • Зухвалі аксесуари. Жінка з високим рівнем інтелекту вибирає ті аксесуари, які увиразнюватимуть її образ і підкреслюватимуть природню красу. Величезні сережки та кольє, навіть дуже дорогі, – не акцентують аутфіт, а навпаки, роблять його перевантаженим. До того ж, такі прикраси вкрай незручні, можуть чіплятися за одяг чи обтяжувати вуха, що має абсолютно неестетичний вигляд.
  • Аксесуари з низьким функціоналом. Жінки з високим рівнем інтелекту розуміються на аксесуарах та інших предметах гардеробу, тому вибирають ті речі, які, окрім краси, виконуватимуть ще й практичну функцію. Наприклад, лофери і сумка з кількома відділеннями будуть набагато зручнішими, ніж босоніжки на шпильках і міні-сумочка. Наразі у світі панують тенденції "тихої розкоші", тому одяг, взуття та аксесуари повинні бути елегантними, практичними й доречними за будь-яких обставин.

Читайте також:

Еталонні стрижки на коротке волосся: роблять образ жіночним і неймовірно розкішним

Прості кроки для впевненості в собі

Астрологи назвали наймогутніших людей за знаком зодіаку: в чому їхня таємна сила

Повʼязані теми:

Наступна публікація