Зробить вас "сірими мишками": стилістка розповіла, яке взуття не слід носити жінкам після 50 років

Зробить вас "сірими мишками": стилістка розповіла, яке взуття не слід носити жінкам після 50 років

Що не можна носити жінкам після 50 років: таке взуття зробить з вас "сіру мишку" / Фото: Unsplash

Жінка в будь-якому віці хоче привертати до себе увагу. А тому слід відмовитися від певних видів взуття, які роблять весь образ "непомітним".

Про взуття, якого краще остерігатися жінкам після 50 років, розповіла британська стилістка, авторка блогу на YouTube 50 & Fabulous with My Friend Deirdre Дейдра Ніколас. 

За її словами, після 50 років жінкам краще взагалі не носити взуття з круглим носком. Вона впевнена, що правильно підібране взуття допомагає мати на 10 років молодший вигляд.

Хоча експертка й розуміє, що її порада може здаватися спірною, оскільки туфлі та босоніжки з круглим носком надзвичайно зручні, але вони також роблять ногу значно коротшою візуально.

Чим же замінити такі моделі? Літнє взуття для жінок після 50 років, яке допоможе мати молодший вигляд і чудово підійде до будь-якого образу — це туфлі зі злегка загостреним або мигдалеподібним носком. Однак, дуже важливою умовою є, звичайно, комфорт жінки.

Як пояснила Ніколас, завдяки такому дизайну ноги будуть мати стрункіший вигляд, а сама жінка здаватиметься вищою, молодшою і витонченішою.

А ще, нагадує експертка, щоб візуально подовжити ногу, зробити її вужчою та вишуканішою на вигляд, можна обрати взуття на невеликих підборах.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація