Отруєне весілля

На Житомирщині під час святкування утворення нової сім’ї гості отруїлися неякісними продуктами харчування.

Прес-службу МНС України 5 червня повідомила про випадок масового отруєння неякісними продуктами під час святкування весілля в Житомирській області.

"Протягом доби 4 червня з с.Копище Олівського району до інфекційного відділення Олівськой центральної районної лікарні, з ознаками харчового отруєння, було госпіталізовано 10 осіб, з них 3 дітей. Попередня причина захворювання - вживання неякісних продуктів харчування 3 червня під час весілля, на якому знаходилося майже 100 людей", - сказали в прес-службі.

"В ніч з 4 на 5 червня з ознаками харчового отруєння, було госпіталізовано ще 20 людей, з них 4 дітей", - додали в МНС.

Стан захворювання госпіталізованих - середнього ступеню тяжкості. В осередку захворювання фахівцями районної СЕС проводиться комплекс протиепідемічних і санітарно-гігієнічних заходів.

Ситуація знаходиться під контролем Головного управління МНС в Житомирській області.

Минулого літа святковий весільний стіл став причиною отруєння в м. Коростень Житомирської обл. 25 осіб, 3 з яких померли.

Відзначимо, що однією з головних причин отруєння людей під час масових застіль є порушення технології приготування їжі в домашніх умовах, їх транспортування і зберігання. Щомісячно з харчовими отруєннями в Україні госпіталізують до півсотні осіб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: