Плюс 17 см в талії

Британки та британці додали в талії 17 сантиметрів за півстоліття.

Талія
Lenta.ru
Середній об'єм талії мешканки Великобританії складає тепер 87 сантиметрів
Середній об'єм талії мешканки Великобританії за минулі 50 років збільшився на 17 сантиметрів і складає тепер 87 сантиметрів. Як пише газета The Daily Mail, такого висновку дійшли дослідники з University College London, що обстежили 9 тисяч чоловіків і жінок.

Бюст і стегна у британок також ростуть. У порівнянні з 1951 роком, і те, й інше стало більше на 5 сантиметрів. Тепер середній об'єм грудей складає 99 сантиметрів, а стегон - 104 сантиметри.

Як відзначає видання, фігура сучасної британки все менше схожа на пісочний годинник - тип фігури, що вважався ідеалом у середині минулого сторіччя. До того ж, середня вага жінки збільшилася на 4,5 кілограми.

Британські чоловіки теж товстіють. Середній об'єм талії у них збільшився на ті ж 17 сантиметрів у порівнянні з післявоєнними роками, а вага - на 8 кілограмів.

Зростання кількості споживаних калорій у поєднанні з сидячим способом життя призвели до того, що вже зараз надмірну вагу, що становить загрозу для здоров'я, має 22 відсотки дорослих британців.

Що стосується дітей, то дані статистичних досліджень, представлені урядом, попереджають, що до 2050 року майже половина з них страждатиме ожирінням. Учені стверджують, що діти, які їдять під наглядом батьків, зростають менш товстими.

The Daily Mail відзначає, що найповнішими серед представників розвинених країн залишаються жителі США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: