Почнеться безкінечна судова тяганина

Чи відбудуться вибори? В нинішній ситуації видається цілком реальним, що одразу після виборів почнуться протести і вимоги визнати їх недійсними.

Чи відбудуться вибори? В нинішній ситуації видається цілком реальним, ба навіть – майже неминучим, що одразу після виборів почнуться протести і вимоги визнати їх недійсними.

Але вдаватися до обструкції має сенс лише тим, хто напевне знає, що програв. Дізнатися цього до підрахунку голосів практично неможливо. Адже шанс сформувати свою коаліцію мають як біло-сині, так і померанчові.

Саме тому ймовірність того, що вибори не відбудуться, видається дуже малою. Та політична сила, яка спробує ухилитись від участі – тим самим поставить себе в невигідне положення після виборів.

Є нюанс. Він полягає в тім, що кожний з основаних гравців буде на про всяк випадок тримати в кишені рішення судів про невизнання результатів виборів в тому, чи іншому окрузі. Якщо офіційний результат підрахунку голосів їх влаштує – вони сховають ці рішення судів, якщо ні – то ні.

Тоді почнеться безкінечна судова тяганина – аж до Європейського суду. Врешті решт аби припинити безлад самотужки, або з допомогою п. Солани Ю, Т та Я сядуть за «круглий стіл» і визначать замість ЦВК результати виборів.

Тоді навіщо було їх проводити? – Мали надію отримати беззаперечну перемогу! Наївні люди….

Чи буде Майдан-2 ? Видається цілком очевидним, що жодна з політичних сил не знайде палких прихильників, що Майдан-2 (якщо він таки буде) – буде цілком оплаченим за твердими тарифами. Очевидно також, що одному проплаченому майдану буде протистояти аналогічний – інший.

М. Погребинський,
директор Київського центру
політичних досліджень і конфліктології

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: