Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дебальцеве: як це було. Cповідь розвідника "Маклауда"

"Маклауд" розповідає у подкасті, як насправді наші війська виходили з Дебальцевого і що відбувалося в місті після приходу сепаратистів.

Молодший сержант Ігор Лук'янов [позивний "Маклауд"] – людина-парадокс. Народився й виріс у Краматорську, не підтримував Майдан, але, коли до його міста увійшли сепаратисти, одразу пішов у партизани.

Зовні 31-річний хлопець схожий на спортсмена: жилавий, невисокий з неодноразово зламаним носом. Насправді, у нього дві вищі освіти – Донбаський інститут техніки та менеджменту і Харківський авіаційний інститут ім. Жуковського. Він юрист і програміст.

"Маклауд" багато знає про війну, але говорить про це неохоче. Один з найскладніших спогадів – Дебальцеве. Його він бачив різним – майже мирним, на межі катастрофи та за її межею. Під час першої ротації в складі 25-го батальйону територіальної оборони він провів у Дебальцевому п'ять місяців і поїхав з міста перед Новим 2015-м роком.

Коли за два тижні повернувся назад, місто було в оточенні сепаратистів, і в кільце йому довелося прориватися, щоб потім з боями і втратами з нього виходити. Як насправді наші війська виходили з міста і що відбувалося в Дебальцевому після приходу сепаратистів, "Маклауд" розповідає у подкасті від першої особи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції