Подяка за допомогу

Батьки Данилка Баранника дякують всім, хто відгукнувся на їх прохання. У хлопчика з’явилася надія на життя. Вони вирушили на лікування до Німеччини.

Врятуємо життя дитини!
Батьки Данилка Баранника дякують всім, хто відгукнувся на їх прохання. У хлопчика з’явилася надія на життя. Вони вирушили на лікування до Німеччини.

Після операцій із видалення ракових пухлин йому потрібен спеціальний курс хіміо- та променевої терапії: але таким маленьким пацієнтам в Україні його не роблять. Волонтери розмістили інформацію про хлопчика в Інтернеті і люди чи не з усіх континентів переказали необхідної суми.

Данилкові - два з половиною роки. І більшу частину свого такого короткого життя він бореться за нього. Хлопчику щойно виповнився рік, як лікарі вимовили найстрашніші для його мами слова – рак мозжечка з метастазами у головний та спинний мозок. З того часу малюк із мамою живуть у лікарні. Дві операції та чотири курси хіміотерапії. Дніпропетровські лікарі зробили все, щоб підтримати життя.

Лікарі впевнені – малюк має шанси на життя, проте тепер йому потрібен курс хіміотерапії мегадозами та променева терапія. Перше можна зробити у Києві, проте українські медики побоюються – досвіду успішного лікування таких маленьких пацієнтів у них немає.

Надію на життя Данилові дали у Німеччині. Вже два місяці як на нього чекають в одній з тамтешніх клінік. Тепер для Данила життя має конкретну ціну. Курс всього необхідного лікування обійдеться у 25-30 тисяч євро. Для його родини - гроші нечувані. Ніхто не вірив в успіх, коли давали згоду волонтерам розмістити інформацію про малюка в Інтернеті.

Дякуємо всім, хто допоміг Данилові.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: