Політичний, передвиборчий фарс

Вчорашні рішення депутатів ВР 5-го скликання - це блеф і збір клубу за інтересами.

Вчорашні рішення депутатів ВР 5-го скликання - це блеф і збір клубу за інтересами. Адже всі розуміють, що такі рішення не мають жодних правових наслідків, оскільки ВР 5-го скликання є неповноважною, і не тільки де-юре, а й суспільно нелегітимною.

Коаліцанти  Януковича вирішили  востаннє попіаритися за рахунок бюджетних коштів і за допомогою парламентської зали. Це виключно виборчі трюки, якщо хочете навіть яскравий вияв брудних технологій і використання адмінресурсу нелегітимної ВР.

Мова йде про їхні начебто наміри скасувати  недоторканність та пільги депутатам. Чи вплине це на настрої громадян, зокрема прихильників БЮТ? Гадаю, що жодним чином. Оскільки наші громадяни дуже добре знають, що це питання Блок Юлії Тимошенко порушував тоді, коли ВР була чинна, і що Партія регіонів зокрема за це не голосувала.

Не голосували за це, на жаль, і наші партнери, за деякими винятками. Кожен, хто хоче перевірити правдивість намірів щодо скасування депутатського імунітету та пільг, може відкрити стенограму засідань парламентаріїв і пересвідчитися на власні очі, хто і як за це голосував.

Таким чином, все що відбувалося 4 вересня у ВР - це тривіальні маніпуляції громадською думкою і безкоштовний для коаліціантів, але надто дорогий для бюджету піар. Одне слово – політичний, передвиборчий фарс, що дискредитує інститут парламентаризму в Україні. 

Володимир Полохало

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: