1,6 млн доходів, квартира в понад 600 квадратів та багато антикваріату. Е-декларація Авакова

Проте, судячи з декларації, ні у глави МВС, ні у його дружини немає автомобілів.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков задекларував понад 1,6 млн грн доходів, отриманих у 2015 році, квартири, картини, антикваріат та інші цінні речі.

Про це йдеться в його електронній декларації за 2015 рік, оприлюдненій у відкритому доступі на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Так, міністр задекларував 1 млн 678 тис. 414 грн доходів, з них: заробітна плата, отримана за основним місцем роботи, – 228 тис. 414 грн, дохід від відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав) – 1 млн 450 тис. грн.

Готівкою Аваков має 265 тис. грн, 178 тис. дол, 118 тис. євро і 2 тис. 100 англійських фунтів.

Міністр спільно з дружиною Інною володіє двома квартирами в Харкові площею 657,90 кв. м і 70,90 кв. м, й одноосібно володіє квартирою в місті Чугуїв Харківської області площею 39,30 кв. м, а також земельною ділянкою в Коробочкиному Харківської області площею 1,2 тис. кв. м.

Чиновники поспішають заповнити електронну декларацію

Українським чиновникам на те, щоб подати електронну декларацію, залишилось три ночі і три дні. Через значний наплив охочих вчасно відзвітувати про статки, система постійно підвиває. Попри це Нацагенство із запобігання корупції не дасть слугам народу жодного додаткового дня. Після 30-го жовтня тим, хто не встиг, обіцяють кримінальну відповідальність.

Крім того, міністр з дружиною мають картини; наручні годинники відомих дорогих брендів; колекцію мідних, бронзових, срібних і золотих монет XVI-XXI століть, що були в обігу на території сучасної України, а також на територіях Російської, Австро-Угорської, Римської імперій II ст. до н.е. - XX ст. н.е. у кількості 2 тис. 652 монети.

Крім того, родина Авакова має колекцію полотен художника Вачагана Наразяна - 11 картин; колекцію золотих монет країн Європи та Америки XVII-XXI ст.ст. – 24 монети"; ікони, інші твори мистецтва; набори меблів, колекцію зброї, вино, ювелірні вироби, шуби та інші цінні речі.

Зокрема у винній колекції Авакова - колекція вин виробництва Франції, Iталії, Німеччини, Австрії, України, Iспанії, США, Чилі у кількості 760 пляшок. Також є пляшка вина Chateau Mouton-Rothschild 1945 року.

Варто також зазначити, що в декларації не вказано жодного транспортного засобу - ні у глави МВС, ні у його дружини. З повною версію декларації Авакова можна ознайомитися на сайті НАЗК.

Мучаються, але заповнюють: депутати продовжують реєструвати своє майно в е-деклараціях

Чиновники мучаються, скаржаться, але заповнюють електронні декларації. Сайт, через який можновладці повинні подати свій фінансовий звіт, висне, глючить, але через раз працює. Відкладати декларування через технічні збої не будуть. На думку технічних працівників, система висне через те, що більшість вирішила подати свої декларації в останній момент.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: