1,6 млн доходів, квартира в понад 600 квадратів та багато антикваріату. Е-декларація Авакова

Проте, судячи з декларації, ні у глави МВС, ні у його дружини немає автомобілів.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков задекларував понад 1,6 млн грн доходів, отриманих у 2015 році, квартири, картини, антикваріат та інші цінні речі.

Про це йдеться в його електронній декларації за 2015 рік, оприлюдненій у відкритому доступі на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Так, міністр задекларував 1 млн 678 тис. 414 грн доходів, з них: заробітна плата, отримана за основним місцем роботи, – 228 тис. 414 грн, дохід від відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав) – 1 млн 450 тис. грн.

Готівкою Аваков має 265 тис. грн, 178 тис. дол, 118 тис. євро і 2 тис. 100 англійських фунтів.

Міністр спільно з дружиною Інною володіє двома квартирами в Харкові площею 657,90 кв. м і 70,90 кв. м, й одноосібно володіє квартирою в місті Чугуїв Харківської області площею 39,30 кв. м, а також земельною ділянкою в Коробочкиному Харківської області площею 1,2 тис. кв. м.

ВідеоЧиновники поспішають заповнити електронну декларацію

Крім того, міністр з дружиною мають картини; наручні годинники відомих дорогих брендів; колекцію мідних, бронзових, срібних і золотих монет XVI-XXI століть, що були в обігу на території сучасної України, а також на територіях Російської, Австро-Угорської, Римської імперій II ст. до н.е. - XX ст. н.е. у кількості 2 тис. 652 монети.

Крім того, родина Авакова має колекцію полотен художника Вачагана Наразяна - 11 картин; колекцію золотих монет країн Європи та Америки XVII-XXI ст.ст. – 24 монети"; ікони, інші твори мистецтва; набори меблів, колекцію зброї, вино, ювелірні вироби, шуби та інші цінні речі.

Зокрема у винній колекції Авакова - колекція вин виробництва Франції, Iталії, Німеччини, Австрії, України, Iспанії, США, Чилі у кількості 760 пляшок. Також є пляшка вина Chateau Mouton-Rothschild 1945 року.

Варто також зазначити, що в декларації не вказано жодного транспортного засобу - ні у глави МВС, ні у його дружини. З повною версію декларації Авакова можна ознайомитися на сайті НАЗК.

ВідеоМучаються, але заповнюють: депутати продовжують реєструвати своє майно в е-деклараціях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: