"10 доларів – ціна життя". Зеленський на Генасамблеї ООН показав кулю, якою вбили добровольця Сліпака

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Оперний співак став захисником України і загинув на Донбасі, нагадав гарант.

Президент України Володимир Зеленський під час виступу на Генеральній асамблеї ООН в Нью-Йорку, США показав кулю, якою був вбитий на Донбасі оперний співак та український доброволець Василь Сліпак.

"12,7 міліметра. Вони не просто зупинили його кар’єру. Вони зупинили його життя. До речі, ось це коштує 10 доларів. І, на жаль, на нашій планеті це вартість людського життя. Таких історій тисячі. Таких куль мільйони. Ласкаво просимо у 21 століття. Вік можливостей. Де замість можливості бути почутим, є можливість бути вбитим", - наголосив він.

Зеленський додав, що Василь Сліпак був одним з найкращих баритонів та контратенорів всього світу, але загинув на Донбасі, захищаючи Україну від російської агресії. Він нагадав про 13 тисяч жертв за часи війни на Донбасі і звернувся до світових лідерів. 

"Більше немає чужої війни. Ніхто з вас не може почуватись в безпеці, коли йде війна в Україні, йде війна в Європі. І фатальною може бути думка, що вас це все не стосується, вас це все не торкнеться", - сказав президент України. 

Зеленський на Генасамблеї ООН. Повний запис промови

Емоційна промова Володимира Зеленського на 74-й Генеральній асамблеї ООН 25 вересня.

Опубліковано ТСН Середа, 25 вересня 2019 р.

Українець Василь Сліпак був солістом Паризької національної опери. Він був активним учасником Помаранчевої революції, а з початком Революції Гідності очолив волонтерський рух і координував у Франції громадські акції, спрямовані на підтримку України. Від 2015 року Сліпак воював на Донбасі. Він загинув 29 червня 2016 року від кулі ворожого снайпера поблизу Луганського на Донеччині. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції