Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
10 осіб на місце. ЦВК зареєструвала понад 4600 кандидатів у нардепи

У бюлетенях буде щонайменше 18 партій.

Станом на 24 червня Центральна виборча комісія загалом зареєструвала 4666 кандидатів у народні депутати на позачергових парламентських виборах.

Зокрема, у мажоритарних округах уже 2331 кандидат. Із них 1507 – самовисуванці, 824 – висунуті партіями.

У загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі ЦВК уже зареєструвала 18 партій (2335 кандидатів у списках). Зокрема, 24 червня допустили до виборів партії "Партія Шарія", "Сила людей", "Сила права", "Слуга народу", "Соціальна справедливість", "Європейська солідарність".

20 червня завершився прийом документів від кандидатів та партій. Їхній розгляд триватиме до 25 червня.

Згідно з законодавством, для реєстрації партії зі списком у загальнодержавному окрузі розмір застави становить 1000 розмірів мінімальної заробітної плати (4 млн 173 тис. грн), а для самовисуванця чи партії, яка висуває кандидата в одномандатному окрузі, – 10 розмірів мінімальної заробітної плати (41730 грн).

Позачергові парламентські вибори в України відбудуться 21 липня 2019 року. Відповідний указ президента про розпуск нинішньої Ради та призначення позачергових виборів уже підтвердив Конституційний Суд.

ВідеоВибори до Ради все-таки відбудуться 21 липня

Конституційний суд визнав законним указ президента Зеленського, яким він розпустив Верховну Раду та оголосив дострокові вибори. Таким чином вибори до нового парламенту відбудуться у призначену дату – 21 липня. Офіційно рішення Конституційного суду ще не оприлюднене.  

Вибори до Ради все-таки відбудуться 21 липня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції