12 годинників і мільйони у банках. Гройсман оприлюднив декларацію про доходи

Будинки прем'єра розташовані у передмісті Вінниці. 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман опублікував свою електронну декларацію про доходи.

За документом, в очільника КМУ чотири земельних ділянки у Вінницькій області, найбільша з яких площею майже 6 тисяч квадратних метрів.

У селі Бохоники у передмісті Вінниці Гройсман має два житлових будинки на 534 та 461 квадратний метр. Вони були придбані в 2004 році за 303 та 185 тисяч гривень відповідно. Прем'єр має ще п'ять нежитлових приміщень та квартиру площею 61,5 квадрата у Вінниці.

Чотири квартири у Вінниці площею із 61,5 Гройсман задекларував на себе, дружину Олену та доньку Крістіну із поміткою "Інше право користування". Ще чотири квартири, але вже у Києві, вказані під цією ж графою.

У документі глава уряду вказав колекцію з 12 годинників престижних брендів та дві пари запонок з дорогоцінних металів, інкрустовані камінням. Біля жодного з вказаних аксесуарів не вказана вартість. На дружину Гройсмана задекларовано три каблучки і три пари сережок із дорогоцінних металів.

Прем'єр має Range Rover 2013 року випуску майже за півтора мільйона гривень, а його дружина - Volkswagen Touareg 2011 року за 800 тисяч гривень.

Зарплата Гройсмана склала 77 тисяч 270 гривень. Понад 1,4 мільйона гривень він отримав як дохід від надання майна в оренду. Дружина прем'єра отримала 28 тисяч 400 гривень зарплатні і ще понад  1,4 млн від підприємницької діяльності. Також у документі вказано отримання допомоги при народженні дитини у розмірі 15 тисяч 253 гривні.

Глава уряду зберігає у готівці 2,38 млн гривень, 870 тисяч доларів та 460 тисяч євро. На рахунках Гройсмана у різних банках  понад 2,1 млн гривень та 16,2 тисячі євро.

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради Андрій Парубій подав електронну декларацію. Як розповів політик, йому на це знадобилось дві доби через проблеми з сайтом. 

Зазначимо, що у декларації Парубій вказав зарплату свою та дружини. Спікер за рік заробив 78 122 гривень зарплати, його дружина – 28,3 тисячі. Водночас Парубій отримав відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, компенсацію проїзду та винайму готельного номеру у Києві – на загальну суму майже 270 тисяч гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: