Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
13 країн-членів ЄС підготували документ з критикою уряду України - журналіст

В Європі незадоволені виконанням Україною їхніх вимог.

13 країн-членів Європейського союзу створили неофіційний документ, в якому висловлюють невдоволення виконанням Україною вимог ЄС та Міжнародного валютного фонду.

Про це повідомив кореспондент “Радіо Свобода” Рікард Йозвяк.

“13 країн-членів ЄС і близьких союзників України створили неофіційний документ перед обговоренням Ради міністрів закордонних справ 19 березня, в якому говориться, що “уряд не в повній мірі виконує контрольні показники ЄС і МВФ”, — написав журналіст у Twitter.

“Активісти громадянського суспільства і експерти попереджають про ризики відкочування”, — додав Рікард Йозвяк.

Нагадаємо, Європейська комісія погодилася надати Україні фінансову допомогу у розмірі одного мільярда євро і зробила офіційну пропозицію. "Сьогоднішня пропозиція йде за запитом української влади та прямими дискусіями між президентом Комісії Жан-Клодом Юнкером та президентом України Петром Порошенком. Нова програма спрямована на те, щоб примножувати прогрес, досягнутий у підтримці стабілізації економіки та структурних реформ під час трьох попередніх операцій", - йдеться у повідомленні прес-служби Єврокомісії.

Йдеться також про те, що макрофінансова допомога, яку надає ЄС, є беззаперечним доказом довіри Євросоюзу і підтримки українського народу. Кожна частина допомоги надається Україні тільки у разі, якщо реформи і зміни в середині країни реальні і помітні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції