14:14. У Порошенка визначили час для проведення дебатів із Зеленським на "Олімпійському"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чинний глава держави запевнив, що готовий прибути на дебати 14 квітня на стадіон.

Кандидат у президенти Петро Порошенко готовий зустрітися зі своїм опонентом Володимиром Зеленським для дебатів на НСК "Олімпійський" 14 квітня о 14:14.

Про це заявив речник штабу Порошенка Олег Медведєв під час брифінгу.

"Закон передбачає обов’язковість дебатів на Суспільному телебаченні в останню п’ятницю. Тому 19 квітня ми точно знаємо, що буде у графіку Порошенка на 20:00 - він повинен у цей час прибути на "Суспільне телебачення". І він там точно буде, тому що участі у таких дебатах у другому турі чітко вимагає закон "Про вибори президента України". Петро Порошенко так само прибуде на дебати з Володимиром Зеленським 14 квітня о 14 годині 14 хвилин на НСК "Олімпійський", - наголосив він.

За словами Медведєва, також Порошенко готовий прибути в будь-який інший день на дебати на стадіоні, "як пропонує Зеленський".

"Але запрошення Зеленського не має збігатися в часі з тим часом, у який закон вимагає від кандидатів бути на дебатах на "Суспільному телебаченні". І [Порошенко] ще раз наполегливо повторює своє запрошення до Зеленського не боятися дебатів, не уникати – прийти і за тиждень до виборів у прямій трансляції, на очах у всього суспільства розкрити свою невідому позицію з актуальних питань, стратегії розвитку України", – сказав він.

На думку Медведєва, у разі, якщо Зеленський призначить дебати на час, який збігатиметься з проведенням теледебатів на "Суспільному", це означатиме, що він намагається їх уникнути.

"Ми готові до будь-яких дебатів із Зеленським у будь-який період часу з 14-го до 19-го числа на стадіоні. Ми обов'язково будемо на дебатах на "Суспільному" [19 квітня о 20:00, - ред.] - це єдиний зайнятий у нас час, коли ми не зможемо піти назустріч Володимиру Олександровичу. Якщо він призначить нам на 20:00 стадіон, то це означатиме, що він не хоче дебатів, оскільки знає, що за законом дебати мають бути на "Суспільному", - резюмував він.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції