20 виборців і спостерігачі-аноніми. Як проходять вибори до Держдуми в посольстві РФ у Києві

Під будівлею дипустанови зібралося багато правоохоронців і журналістів. 

Станом на 9 ранку 18 вересня на виборах у Держдуму в російському посольстві у Києві вже проголосувало 20 осіб разом із співробітниками дипустанови. Будівлю посилено охороняють поліція і Національна гвардія.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Усередину забороняють входити з мобільними телефонами і будь-якою аудіо-, фото- та відеотехнікою. На цій виборчій дільниці присутні два спостерігачі.

Як повідомив агентству представник російського громадського руху "Наблюдатель", представник ЗМІ "Молния" Степан Стродін, спостерігачі відмовилися представитися на його прохання і не мають жодних розпізнавальних знаків приналежності до будь-яких організацій.

Біля будівлі зібралося багато правоохоронців і журналістів. Протестувальників на місці подій немає.

Зазначимо, у неділю, 18 вересня, в Росії розпочалося голосування на виборах до нижньої палати парламенту – Державної думи. Виборчі дільниці працюватимуть з 8:00 до 20:00 за місцевим часом.

Москва вперше організовує вибори до свого парламенту на окупованих українських територіях – у Криму та Севастополі. Україна відмовила Росії в організації виборів на своїй території.

Відмова стосується і російських дипломатичних представництв – посольства та консульств. У російській Центральній виборчій комісії заявляють, що через це не зможуть проголосувати понад 80 тисяч громадян Росії, які живуть в Україні.

Залиште свій коментар

Наступна публікація