2019 буде визначальним: Порошенко пообіцяв мінімізувати вплив РФ на президентські вибори в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ми запросили для спостереження за президентськими виборами спостерігачів від авторитетних міжнародних організацій та окремих держав.

РФ хоче провести на президентських і парламентських виборах в Україні підконтрольну собі владу.

Про це заявив президент України Петро Поршенко, - повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко наголосив, що "розуміючи, що українська армія протягом останніх років якісно зміцнилася, і усвідомлюючи, що будь-яка подальша спроба військового вторгнення закінчиться для окупантів плачевно, в Кремлі основну ставку сьогодні роблять на підрив України зсередини".

"2019 рік з цієї точки зору буде визначальним. В Кремлі до нього готувалися ретельно і довго. Що планують у Москві не є секретом. Власне, керівництво Росії цього особливо й не приховує – провести на президентських і парламентських виборах в Україні підконтрольну собі владу",  - зауважив глава держави.

Він додав, що "мета також цілком зрозуміла – зупинити демократичний розвиток України, її рух у напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції, повернути її у так звану "російську сферу впливу".

"І це не просто наші прогнози. Операція з впливу на українські вибори Росією вже ведеться повним ходом. У цьому зв’язку я б хотів запевнити у тому, що як президент зроблю все від мене залежне, щоб, по-перше, російський вплив на наші вибори мінімізувати", - зауважив Порошенко.

Український лідер зазначив, що зробить усе необхідне для того, щоб створити всі умови для проведення в Україні вільних і чесних виборів, відповідно до найвищих міжнародних стандартів.

"З цією метою ми запросили для спостереження за президентськими виборами спостерігачів від авторитетних міжнародних організацій та окремих держав", - резюмував Порошенко.

ВідеоЦВК зареєструвала ще 4 кандидатів у президенти України

Відтепер п'ятеро громадян офіційно претендують на головне крісло країни. Андрій Садовий від партії "Об'єднання "Самопоміч", лідер українських соціал-демократів Сергій Каплін, провідник руху "Справедливість", екс-очільник СБУ Валентин Наливайченко та самовисуванець Віталій Скоцик. Реєстрація охочих очолити країну триватиме ще майже місяць.

ЦВК зареєструвала ще 4 кандидатів у президенти України

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції