Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
24-річна заступниця Авакова скандал навколо неї назвала цькуванням

Вона вважає, що цькування має свого режисера.

24-річна заступниця Авакова Анастасія Дєєва скандал навколо себе назвала цькуванням.

Про це пише "Українська правда".

"Я стала наймолодшим заступником міністра в історії України – звичайно, я знала, що буде підвищена увага, критика і упереджені коментарі. Але я не очікувала такого брудної цькування", - сказала вона.

Дєєва додала, що "це цькування має свого режисера, і кожна адекватна людина це зрозуміє. На жаль, це реалії нашої політики".

Але вона не знає, хто такий режисер цькування, адже не задавала собі таке питання.

Нагадаємо, 10 листопада стало відомо про призначення 24-річної Анастасії Дєєвої заступником міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції.

У декларації Дєєвої говориться, що в 2015 році вона отримала 4387 грн доходів, з них 4380 грн склала стипендія, ще 7 грн – дивіденди і відсотки. Крім того, вона вказала 24 373 доларів доходів, отриманих за кордоном. За інформацією "Українських новин", до переїзду в Україну Дєєва жила в Стокгольмі, де, за її словами, займалася зеленими технологіями.

Згодом з'явилися відомості про те, що Дєєва працювала у глави МЗС часів Януковича. Далі в Мережі виявилися відверті фото заступника міністра. Сам Аваков назвав ханжами осіб, які критикують Дєєву за фотографії.

Відео 10-річний стаж у 24 роки: нова заступниця Авакова викликала скандал у соцмережах

Залиште свій коментар

Вибір редакції