"50 на 50". Сенцов спрогнозував свої шанси на вихід із голодування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Адвокат Сенцова розповів про дуже важкий стан політв’язня.

Український політв’язень, режисер Олег Сенцов перебуває у жахливому стані, і невідомо, чи зможе він вийти з довготривалого голодування.

Про це заявив його адвокат Дмитро Дінзе в інтерв’ю "МБХ медиа".

ВідеоРосійські тюремники запевняють, що за здоров'ям Сенцова постійно стежать медики

Олег Сенцов почав писати сценарій до нового фільму. Про це в інтерв’ю російському виданню розповів заступник директора федеральної служби виконання покарань Валерій Максименко. Запевняє, медики постійно стежать за здоров’ям українського режисера. Й визнав, Сенцова таки збиралися годувати примусово. Утім, погроз у тому не вбачає. Каже, начебто це робилося б винятково, аби врятувати йому життя. 

Російські тюремники запевняють, що за здоров'ям Сенцова постійно стежать медики

"Він сказав: "Я не знаю, як я вийду з голодування. Тут в колонії сидів один чоловік, який три місяці голодував і коли він почав із голодування виходити, у нього так само, як у мене, було погано з серцем. Але він не вийшов з голодування, він помер. Тож шанси 50 на 50 - вийду, не вийду... Сьогодні єдиний ранок, коли я більш-менш нормально почуваюсь. Це єдиний ранок, коли я встав, і у мене не болить серце, бо воно у мене постійно боліло і стан був моторошний", - процитував він свого підзахисного.

На думку Дінзе, із цих слів Сенцова можна зробити висновок, що стан його настільки поганий, що "дійсно край настав".

"Олег мені ніколи не говорить і половину з того, що з ним відбувається, не говорить, який у нього стан. Він говорить про свій стан досить сухо. Він людина така, він не скаржиться. Тому я думаю, що стан там дійсно важкий. Я бачив, як він сидів, працював..." - зазначив він.

Окремо адвокат додав, що нині незрозуміло, як буде відбуватися вихід Сенцова з голодування.

"Там навіть плану лікування з виходу з голодування не було. Тому я не знаю, навіщо ФСВП цю заяву зробила", - резюмував він.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення було звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

5 жовтня Сенцов повідомив, що припинить голодування із суботи, 6 жовтня. Він голодував майже 5 місяців. Адвокат режисера Дмитро Дінзе заявив, що український політв'язень припинив голодування, адже з нього погрожували зробити "овоч" і обіцяли примусове годування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції