649 млн доларів гуманітарної допомоги надійшло за час агресії РФ - Порошенко

Відбудова України для нас залишається пріоритетом, - сказав Христос Стиліанідес.

Президент України Петро Порошенко подякував комісару ЄС з питань гуманітарної допомоги та управління в кризових ситуаціях Христосу Стиліанідесу за рішення Європейської Комісії про виділення додаткових 20 млн євро на гуманітарну допомогу, включаючи потреби внутрішньо переміщених осіб, надання допомоги постраждалим на Донбасі і лікування поранених.

Петро Порошенко наголосив, що за весь час агресії щодо України загальна сума допомоги на гуманітарні потреби склала більше 649 млн доларів.

Глава держави зазначив, що міжнародна фінансова підтримка надходила з різних інституцій та країн, серед яких Європейський Союз, Сполучені Штати Америки, Організація Об'єднаних Націй, Міжнародний Комітет Червоного Хреста, Канада, Австралія, Японія, Швейцарія, інші країни ЄС.

"Левова частина цих коштів була спрямована на гуманітарну місію на окупованих територіях. Без цієї допомоги жахлива гуманітарна катастрофа, яка зараз є на окупованих територіях, була б ще більш разючою для тих українців, які опинились у тих районах", - підкреслив Петро Порошенко.

Президент ще раз наголосив, що вирішення всіх зазначених проблем можливе лише через повну імплементацію Мінських угод.

Комісар ЄС з питань гуманітарної допомоги та управління в кризових ситуаціях наголосив на тому, що Європейський Союз і надалі солідарний з Україною її народом і особливо з тими українцями, які постраждали під час конфлікту на Сході.

"Україна не може і не буде забута. Відбудова України для нас залишається пріоритетом", - сказав Христос Стиліанідес.

Водночас, він звернув увагу на необхідність вдосконалення української правової бази для полегшення надання гуманітарної допомоги в постраждалі регіони України.

Нагадаємо, що Фінляндія виділить Україні черговий транш гуманітарної допомоги

Тим часом Японія виділить Україні великий кредит.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: