Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Абромавичус ходив до АП для обговорення свого можливого призначення

Екс-міністр не бажає працювати в Адміністрації президента й парламенті.

Колишній міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус, який був у передвиборчій команді Володимира Зеленського, нині обмірковує своє можливе місце у владі. Він ходив на розмову до Адміністрації президента.

Абромавичус пояснив, що мета візиту була - обговорення економічних перспектив України та ситуація з Кабінетом міністром. Про це він заявив в ефірі "112 Україна".

"Обговорювали державні підприємства, і не тільки банки, що мають робити, як складеться ситуація щодо Кабміну, а також програми МВФ. Робочі питання, зокрема кадрові, так як зараз призначаються заступники, обговорювали, кого могли призначити, що стосується економіки. Є багато варіантів", - сказав Абромавичус.

Екс-міністр зазначив, що у нього є кілька думок з приводу того, що він "міг би бути корисний для президента і країни", однак вони потребують обмірковування.

"У міністерстві зараз немає таких можливостей. У мене ніколи не було бажання працювати в Адміністрації президента, це по-перше. І по-друге, в парламенті, Верховній Раді", - наголосив Абромавичус.

Нагадаємо, інший член команди Зеленського і колишній міністр фінансів Олександр Данилюк може стати секретарем РНБО – замість Олександра Турчинова. Указ уже підписаний, проте ще не опублікований.

Залиште свій коментар

Вибір редакції