Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Абромавичус приніс на допит до НАБУ нові матеріали і не передумав щодо відставки

Міністр наголосив, що не працюватиме під пресингом. 

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус перед допитом у НАБУ заявив журналістам, що не передумав щодо свого звільнення.

"Свою заяву я не забирав", - цитує "Інтерфакс-Україна" слова урядовця.

Він знову наголосив, що не може працювати під політичним пресингом.

"Я вдруге прийшов в НАБУ, як я вже говорив, я зробив заяву, що під політичним пресингом працювати неможливо. Що політичний тиск на призначення - це несумісно з процесом реформ, в таких умовах технократам абсолютно неможливо робити все, щоб країна рухалася вперед" , - додав Абромавичус.

Також від нагадав про те, що Національне антикорупційне бюро запросило у нього додаткові матеріали і він взяв їх на допит.

3 лютого глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ і нав'язування сумнівних особистостей в команду. Зокрема, він звинуватив першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади в держкомпаніях і на крісло заступника міністра. Документів із доказами злочинних дій провладного депутата, каже міністр, вистачає.

Сам Кононенко всі обвинувачення відкидає та заявляє про готовність свідчити у Антикорупційному бюро на "детекторі брехні". Готовність давати свідчення у НАБУ висловив і Айварас Абромавичус. У Бюро повідомили про відкриття справи щодо заяв міністра, однак висвітлювати свідчення політиків журналістам не дозволили.

Учасники коаліції не можуть домовитися про переформатування Кабінету міністрів. Фракції "Самопомочі", Радикальної партії і "Батьківщини" наполягають на відставці Арсенія Яценюка, який погрожує переходом своєї політичної сили "Народний фронт" в опозицію. Глава фракції "БПП" в парламенті Юрій Луценко заявив про політичну кризу в Україні через небажання учасників коаліції йти на поступки і продовжують шантаж.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції