Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адміністрація Трампа схвалила перші поставки летальної зброї в Україну – ЗМІ

США зможуть експортувати в Україну зброї на суму 41,5 млн доларів.

Адміністрація президента США Дональда Трампа схвалила перші продажі летальної зброї в Україну.

Про це повідомляє американське видання The Washington Post з посиланням на джерела в Білому домі.

ВідеоThe Wall Street Journal повідомило про згоду США на постачання летального озброєння Україні

За даними співрозмовника газети, комерційна ліцензія видана на продаж оборонної зброї Україні на суму $ 41,5 млн.

Тепер США зможуть вперше в історії експортувати в Україну самозарядні великокаліберні снайперські гвинтівки M107A1, боєприпаси, супутні деталі та аксесуари.

У той же час, поки що немає дозволу на постачання важких озброєнь, про яких просив український уряд, у тому числі переносних протитанкових систем FGM-148 Javelin.

Нагадаємо, Сенат США схвалив проект закону про “Бюджет США на 2018 р. на потреби національної оборони”, який містить дозвіл на виділення 350 млн дол. для надання безпекової допомоги Україні. Проект закону санкціонує надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру та суттєво розширює параметри підтримки України з боку Сполучених Штатів у безпековій та оборонній сферах. Так, до документа, включено положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації у медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, навчання та підготовку українських медичних фахівців у цій сфері, а також для посилення спроможності повітряних та військово-морських сил нашої держави. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції