Адмінресурс і тиск на бізнес: в Олександрії місцеві можновладці незаконно заклеїли бігборди своєю рекламою

Адмінресурс і тиск на бізнес: в Олександрії місцеві можновладці незаконно заклеїли бігборди своєю рекламою

Під час чергового огляду власних бігбордів представники компанії "Довіра аутдор" раптом побачили, що замість реклами будівельних інструментів, яку їм замовив клієнт, на площинах - славні нинішньому очільнику міста.

Попри те, що офіційно виборча кампанія до місцевих рад ще не стартувала, у регіонах підприємці та потенційні кандидати вже скаржаться на тиск. Кажуть, в Олександрії щоб не допустити появи політичної реклами ймовірних конкурентів, місцева влада своєю рекламою заклеює чужі бігборди. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Під час чергового огляду власних бігбордів представники компанії "Довіра аутдор" раптом побачили, що замість реклами будівельних інструментів, яку їм замовив клієнт, на площинах - славні нинішньому очільнику міста.

"Самовільно, не погоджуючи абсолютно ні з ким, мер розміщує свою рекламу на наших рекламних конструкціях", – каже генеральний директор компанії "Довіра Аутдор" Одександр Ситник.

13 років чесно працювали у місті, платили податки і мали усі потрібні дозволи. Але ближче до виборів чиновники вирішили витіснити їх з місцевого рекламного ринку, скаржаться підприємці. Спочатку не продовжили термін дії дозволів на розміщення реклами, але це рішення підприємці оскаржили  у суді і перемогли. Тоді представники мерії просто заклеїли чужі біг-борди своєю рекламою.  

Відео Не допустити конкурентів: в Олександрії місцева влада своєю рекламою заклеює чужі рекламні щити

Адмінресурс і тиск на бізнес. Попри те, що офіційно виборча кампанія до місцевих рад іще не стартувала, у регіонах підприємці та потенційні кандидати вже скаржаться на тиск. Кажуть, в Олександрії, щоби не допустити появи політичної реклами ймовірних конкурентів, місцева влада своєю рекламою заклеює чужі рекламні щити. Ситуацію вивчала ТСН.

Не допустити конкурентів: в Олександрії місцева влада своєю рекламою заклеює чужі рекламні щити

"Не продовжили наші дозволи, але суд ставши на нашу сторону, всі аргументи наші вислухавши, ухвалив рішення, що ми законно розміщаємо рекламні конструкції в місті Олександрія", – сказав Ситник.

"Тут є перешкоджання законній господарській діяльності і в певній мірі можливо і зловживання службовим становищем та використання адміністративного ресурсу", – сказав адвокат Дмитро Шимчук. 

Представниця мерії повідомила, що через карантин прийому громадян у мерії не ведуть. Можна лише листуватися. Однак навіть письмового коментаря у мерії не надали.

Озброївшись рішенням судів та документами на право власності на бігборди, рекламщики вирішили відвоювати своє майно. Кажуть, зробити це раніше заважала місцева муніципальна варта, яка фізично не давала поклеїти рекламу. До того ж, жоден з місцевих робітників, побоюючись розправи, не погодився заклеїти плакат із іменем очільника міста. Працівників довелося везти аж зі столиці.

"Ці брудні і абсолютно звичні для міської влади Олександрії такі ганебні випадки. Інформаційні бігборди Міністерства надзвичайних ситуацій і то заклеєні рекламою міського голови Цапюка. Людина 20 років при владі і думає, що їй все дозволено, все позволено", – каже директор благодійного фонду Олександр Лукашов.

Через перешкоджання підприємницькій діяльності і адміністративний тиск підприємці написали заяву до поліції. Туди ж планують звернутися і рекламодавці.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів