Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адреса замовника послуг американських лобістів Зеленського збігається з адресою ЗеОфіса в Києві - theБабель

За вказаною адресою Маркуса Коена, якого називають представником інтересів Володимира Зеленського у Вашингтоні, ніхто не знає. Там працюють тільки магазини і є порожні приміщення.

Маркус Коен може бути представником інтересів президента України у столиці США. Українська адреса його офісу повністю збігається з адресою офісу команди Володимира Зеленського в Києві, пише видання theБабель.

ЗеОфіс працює у столиці на вулиці Велика Васильківська, 72 на другому поверсі торгово-розважального центру "Олімпійський". Аналогічна адреса вказана у документах лобістської компанії Signal Consulting Group, яка раніше опублікувала звіт про роботу на Зеленського та його партію "Слуга народу".

Маркус Коен
theБабель

Утім, журналісти "Голосу Америки" не знайшли у ТРЦ ознак роботи офісу Коена. За вказаною адресою працюють магазини і є порожні приміщення. Про Коена ніхто ніколи не чув. Згадок про нього немає у США, а про його лобістську роботу нічого не відомо.

У коментарі "Радіо Свобода" президент Володимир Зеленський заявив, що ніколи не зустрічався з жодним лобістом чи посередником, "нікого про це не просив". На запитання, чи не міг хто-небудь діяти в його інтересах, Зеленський відповів: "Я не знаю, напевно, вони там брехню не пишуть — хтось може, я цього не робив, мені це не потрібно, я нікому ні копійки не платив", — сказав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції