Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат Фейгін заявив про громадянство РФ у Портнова, який усе заперечує

За словами Портнова, у Росії він лише займався бізнесом.

Колишній заступник голови Адміністрації президента, віднедавна керівник телеканалу NewsOne Андрій Портнов має російське громадянство.

Про це повідомив на своїй сторінці у Twitter російський адвокат Марк Фейгін.

"Портнов, який нині керує українським каналом NewsOne, громадянин Росії", - написав він, оприлюднивши витяги з російського реєстру підприємців.

Своєю чергою сам Портнов заперечив інформацію Фейгіна у коментарі "Бабелю".

"У мене не було, немає і не буде російського паспорта. Цей фейк запущено російським адвокатом, який діє в інтересах російської влади в питанні українських політичних в’язнів", - заявив він.

На підтвердження своїх слів колишній заступник глави адміністрації екс-президента Януковича надав виписку про те, що він має українське громадянство.

виписка портнов громадянство
Бабель

"У Росії, Україні та Австрії я створив структури для здійснення адвокатського і юридичного бізнесу, зокрема для оптимізації оподаткування я зареєструвався як приватний підприємець. У Росії ПП обкладається податком у 6%. Так само в мене було в Україні, тільки 5%. Я не є президентом або чиновником, тому займаюся бізнесом там, де вважаю економічно вигідним", - пояснив він.

Зазначимо, у квітні 2014 року Портнов створив у Росії компанію з надання надання юридичних послуг "АП-Груп", проте, згідно з реєстром, діяльність вона не вела. Від травня 2018 року компанія перебуває у стадії ліквідації.

Нагадаємо, після перемоги Революції Гідності Андрій Портнов утік до Росії, нині живе у Відні, де отримав посвідку на проживання. Крім того допомагає консультаціями головреду видання "Страна.ua" Ігорю Гужві, який також втік до Австрії та намагається там отримати політичний притулок.

У березні цього року Служба безпеки України розпочала кримінальне провадження відносно Портнова за статтею "державна зрада". Його підозрюють у причетності до постанови Верховної Ради Криму під час початку окупації півострова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції