Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат: консули забрали сестру Савченко із КПП на українсько-російському кордоні

Раніше Віру Савченко затримали на російському кордоні.

Сестра Надії Савченко Віра, яку затримали російські силовики на кордоні з Україною, разом із українськими консулами вирушила до Ростова-на-Дону.

Про це пише адвокат Ілля Новіков у Twitter.

"Консули забрали Віру Савченко з КПП Чертково, вони їдуть в Ростов (Ростов-на-Дону - ред). Все інше завтра", - написав він.

Додамо, що Вірі Савченко повернули паспорт, але не випустили із Росії. Саме тому після кількагодинного очікування вона вирушила в консульство в Ростові-на-Дону. 

Нагадаємо, 27 квітня після відвідин сестри Надії у новочеркаській в'язниці Віру Савченко не випустили з Росії.

"Затримали на кордоні, хочуть арештувати. Консул зі мною, сижу в його машині з дипномерами, інакше вже була б заарештована", - розповіла Віра.

Прикордонники кажуть, що виконують наказ влади, яка оголосила Віру у федеральний розшук через порушену проти неї майже півроку тому кримінальну справу. Молодшій Савченко закидають неповагу до чеченського суду, де вона побувала як громадський захисник українських політв'язнів Миколи Карп'юка та Станіслава Клиха.

Нагадаємо, що 22 березня російський суд ухвалив рішення засудити українську льотчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення. 4 квітня Савченко остаточно відмовилася оскаржувати вирок російського суду, а російські медики заявили, що стан здоров'я ув'язненої дозволяє її етапувати.

Надія Савченко розглядається як єдиний варіант обміну на затриманих російських спецпризначенців Алєксандра Алєксандрова і Євгєнія Єрофєєва. Зазначимо, що російські військові визнані винними у вчиненні низки кримінальних злочинів на території України. Їх засуджено до 14 років із конфіскацією майна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції