Адвокат Корбана пояснила, куди повезли лідера УКРОПу

Дата публікації
Перегляди
1707
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Адвокат Корбана пояснила, куди повезли лідера УКРОПу

Корбана повезли до Києва на медичну експертизу. / Фото: УНІАН

Політика везуть до Києва у супроводі шести автобусів автоматників.

Лідера партії УКРОП Геннадія Корбана повезли до Києва у супроводі шести автобусів автоматників на примусове медичне обстеження. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила адвокат політика Оксана Томчук.

При цьому, за її словами, вчора ввечері Корбану було надано виклик на проведення медичної експертизи, яка мала відбутися в Дніпропетровську у четверг, 24 грудня, о 9:00. Лідер УКРОПу прибув до установи, але його не обстежили, а представники прокуратури повідомили, що постанова про проведення експертизи скасована, а експертиза призначена в Київському іституті експертиз і Корбан мусить там бути у четвер до 18:00.

"Оскільки дістатися до Києва за цей час не можливо ні літаком, ні потягом, ми дали телеграмму і я особисто зв'язалась з керівником слідчої группи Макєєвим, з яким погодила питання переносу і узгодження дати експертизи. Доречі, повідомивши про те, що ми згодні. Слідчий погодився і сказав, що набере трохи згодом, щоб визначитись з датою, але потім з зв'язку зник", - написала Томчук.

Але впродовж дня Дніпровський суд Києва розглянув і задовольнив клопотання про примусове медичне обстеження і примусовий привід Корбана. При цьому, за словами Томчук, клопотання розглядалося без участі захисту політика.

 

Тільки що ми стали очевидцями самогубства Шокіна і компанії.Вчора ввечері Gennady Korban було надано виклик на проведе...

Опубліковано Oxana Tomchuk 24 грудня 2015 р.

Нагадаємо, увечері в четвер в квартиру до лідера партії УКРОП Геннадія Корбана увірвалися озброєні спецназівці і вивезли його в невідомому напрямку.

Раніше стало відомо, що Корбан з загостренням ішемічної хвороби серця був повторно госпіталізований в стаціонар. Загострення хвороби, за словами медиків, обумовлене стресом, який пережив пацієнт.

Нагадаємо, що суддя Печерського районного суду Києва під час засідання, яке проходило 18 грудня, не розглянув клопотання захисників Корбана про зняття електронного браслета на час проведення необхідних медичних досліджень.

Лідера УКРОПУ Геннадія Корбана вночі силовики вивезли у невідомому напрямку

Лідера УКРОПУ Геннадія Корбана вночі силовики вивезли у невідомому напрямку

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1707
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація