Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат не розповів політв’язню Сущенко про смерть батька

Причин свого мовчання юрист не назвав.

Ув’язнений у Росії український журналіст Роман Сущенко не поінформований про смерть свого батька. Про це заявив адвокат Марк Фейгін на власній сторінці у Twitter.

Юрист повідомив, що бачив утримуваного Кремлем бранця у п’ятницю, але сумною новиною так і не поділився. "Помер батько Романа Сущенка, сьогодні вранці. Бачив щойно Романа в тюрмі і не сказав. Так що не знає він, що батька більше немає", - констатував Фейгін.

Як уже повідомлялося, сьогодні, 2 березня, помер Володимир Полікарпович Сущенко, батько українського журналіста Романа Сущенка, якого утримують у московській в’язниці Лефортово. Про це повідомила дружина політв’язня Анжеліка Сущенко. "Не дочекався батько сина… не витримало серце…. Вічна пам‘ять….", - йдеться у її повідомленні.

ВідеоПомер батько ув’язненого українського журналіста Романа Сущенка

Володимиру Сущенку було 78 років. До останнього він боровся за повернення сина додому. У неволі Роман Сущенко - вже більше року. Росіяни звинувачують його в шпигунстві. Обвинувачення переконує, що кореспондент "Укрінформу" збирав у Москві секретну інформацію про російську армію.

Помер батько ув’язненого українського журналіста Романа Сущенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції