Адвокат Порошенка заявив, що 30 червня допиту в ДБР не буде

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Йдеться про справу із нібито незаконним призначенням колишнього заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка

Колишнього президента Петра Порошенка 30 червня викликають на допит до Державного бюро розслідувань.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Йдеться про справу із нібито незаконним призначенням колишнього заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. П'ятий президент у цьому провадженні - підозрюваний.

Утім, допиту в ДБР сьогодні не буде, повідомив адвокат колишнього президента Ігор Головань у Facebook.

"Відповідаю на питання журналістів про те, чи збирається Петро Порошенко приходити на допит до ДБР 30 червня. П’ятий Президент України викликів на допит у передбаченому законом порядку не отримував. "Відосики", оголошення на сайтах і парканах ми не сприймали і не сприйматимемо. Тому 30 червня допиту не буде", – написав Головань.

За його словами, допит буде 1 липня.

Слід зауважити, що позаминулого тижня йому мали обирати запобіжний захід. Прокурори вимагали арешту із можливістю вийти під заставу в десять мільйонів, але зрештою подали клопотання про заміну тримання під вартою на особисте зобов'язання. Порошенко справу вважає політичною. Рішення щодо запобіжного заходу суддя тоді не ухвалив - засідання відклали на липень.

Відео Порошенка викликають на допит до ДБР у справі про незаконне кадрове призначення

Порошенка викликають на допит до ДБР. Ідеться про справу із нібито незаконним призначенням колишнього заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. 5-й президент у цьому провадженні - підозрюваний. Позаминулого тижня йому мали обирати запобіжний захід. Прокурори вимагали арешту із можливістю вийти під заставу в 10 мільйонів. Та зрештою подали клопотання про заміну тримання під вартою на особисте зобов'язання. Порошенко справу вважає політичною. Рішення щодо запобіжного заходу суддя тоді не ухвалив, засідання відклали на липень.    

Порошенка викликають на допит до ДБР у справі про незаконне кадрове призначення

Нагадаємо:

  • 3 червня ДБР викликало Порошенка на допит через прослуховування на міжнародних переговорах.
  • 8 червня генпрокурорка Ірина Венедіктова порушила справу проти експрезидента: внесено відомості до ЄРДР.
  • 10 червня стало відомо, що слідчі Державного бюро розслідувань вирішують питання щодо обрання п'ятому президенту України Петру Порошенку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Адвокат експрезидента Ілля Новіков заявив, що допит Порошенка в ДБР у справі про переміщення через кордон картин не відбувся. Натомість йому намагалися оголосити підозру у справі про призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка, а Порошенко покинув будівлю. 
  • 10 червня Порошенко пішов до Офісу генпрокурора. Однак після візиту він заявив, що Венедіктова не вручила йому підозру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції