Адвокат Порошенка звернувся до ГПУ через звинувачення екс-депутата Крючкова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У БПП вважають звинувачення в сторону Порошенка "помстою за націоналізацію "ПриватБанку".

Адвокат Петра Порошенка Ігор Головань звернувся до ГПУ, аби там перевірили та розпочали досудове розслідування за фактом  нібито "завідомо неправдивого повідомлення про злочин" Дмитра Крючкова.

Про це йдеться на сторінці Блоку Петра Порошенка "Солідарність" у Facebook.

"Завідомо неправдиві звинувачення Дмитра Крючкова є частиною плану помсти за націоналізацію Приватбанку", - вважають у БПП.

Як зазначається, у зверненні адвокат Головань стверджує, що "голослівні звинувачення" Крючкова на адресу Петра Порошенка підпадають під дію статті 383 ККУ, яка передбачає відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину.

#Заява БПП "Солідарність": Завідомо неправдиві звинувачення Дмитра Крючкова є частиною плану помсти за націоналізацію...

Опубліковано Блок Петра Порошенка Солідарність Четвер, 23 травня 2019 р.

Раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочала розслідування ймовірного перевищення повноважень президента України Петра Порошенка та першого заступника фракції БПП Ігора Кононенка. Про ймовірні порушення президента керівнику САП Холодницькому розповів Дмитро Крючков.

Відео Дмитро Крючков звинувачує нардепа БПП у використанні адмінресурсу  

Дмитро Крючков, екстрадований в Україну з Мюнхена, залишається в СІЗО. Сьогодні не встигли внести за нього 7-мільйонну заставу, визначеному судом. Він підозрюваний у справі про розкрадання 346 мільйонів гривень. Учора під час судового засідання Крючков розповів, як його компанія "Енергомережа" за допомогою адмінресурсу скупала ці борги й не повертала їх. Вигодонабувачем у схемі був народний депутат від БПП Ігор Кононенко.  

Дмитро Крючков звинувачує нардепа БПП у використанні адмінресурсу  

Залиште свій коментар

Вибір редакції