Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат пояснив, чому оскаржить історичне рішення щодо розміру застави для Дубневича

За словами Станіслава Пелюка, суддя ухвалила рішення без наявності доказів.

Захист народного депутата Ярослава Дубевича подаватиме апеляційну скаргу на ухвалу суду щодо обрання запобіжного заходу у вигляді внесення застави в розмірі 100 млн грн. 

Про це заявив адвокат підозрюваного Станіслав Пелюк. 

"Я не почув обгрунтованості підозри, як основи для застосування будь-якого запобіжного заходу. Слідча судді обмежилась загальними фразами, не посилалась на конкретні докази, зазначила про якісь ймовірні події. Я намагався донести позицію протягом двох днів, що немає доказу, який можна було б оцінювати на предмет належності до вказаних подій, а взагалі доказів причетності Дубневича до подій немає. Далі подаватимемо апеляційну скаргу", - сказав Пелюк. 

За його словами, захист не розуміє, чому суддя обрала вищий розмір застави, ніж на якому наполягали прокурори САП. Згідно з документом, нардеп має внести заставу розміром 100 млн гривень протягом 5 днів від дня оголошення ухвали.

Нагадаємо, напередодні, 1 листопада, ВАКС не зміг обрати запобіжний захід нардепу Дубневичу.

Прокурор САП просив узяти Дубневича під варту з можливістю застави в 93 мільйони гривень, натомість група нардепів запропонували взяти його на поруки.

За версією слідства, Дубневич лобіював виділення грошових коштів з бюджету "Укрзалізниці" на закупівлю товарів у підконтрольних йому підприємств. Фінансові втрати від реалізації схеми становили понад 93 млн грн.

Верховна Рада України на засіданні 31 жовтня за поданням Генпрокуратури зняла недоторканність для притягнення до відповідальності народного депутата Ярослава Дубневича. Сам фігурант називає провадження політично вмотивованим і пов’язує його з відмовою голосувати за потрібні владі закони.

Відео 100 мільйонів гривень застави Вищий антикорупційний суд призначив нардепу Дубневичу

Дубневичу оголосили підозру щодо організації прибуткової схеми "Укрзалізниці". Прокуратура вважає, що це завдало державі збитків на 93 мільйони гривень. Сам нардеп, якого колеги позбавили імунітету, усі звинувачення відкидає і вважає, що це політичне переслідування. Суд призначив заставу на 7 мільйонів більшу, аніж просили прокурори.    

100 мільйонів гривень застави Вищий антикорупційний суд призначив нардепу Дубневичу

Залиште свій коментар

Вибір редакції