Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат Сущенка оскаржив подовження йому арешту російським судом

Фейгін додав фото рукопису листа підзахисного.

Адвокат українського журналіста Романа Сущенка оскаржив подовження судом Російської Федерації його арешту до 30 січня 2018 року.

Про це повідомив захисник Сущенка Марк Фейгін у Twitter, додавши фото рукопису листа підзахисного.

"Подана апеляційна скарга на рішення щодо подовження терміну утримання під вартою до 30 січня 2018 року", — написав він.

Нагадаємо, учора, 27 листопада, українському журналісту Роману Сущенку, утримуваному у Росії, подовжено арешт ще на два місяці - до 13 січня 2018 року. 

ВідеоУ Росії ув'язненого Сущенка намагаються змусити зізнатися у шпигунстві

30 вересня 2016 року, Романа Сущенка заарештували у Москві, куди він прибув із приватною поїздкою. 7 жовтня йому було висунуто звинувачення в "шпигунстві". ФСБ вважає українця співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. Російські силовики стверджують, що Сущенко "цілеспрямовано збирав відомості, які є державною таємницею, про діяльність Збройних сил і військ Національної гвардії РФ".  Журналіст відкидає усі звинувачення. Міністерство закордонних справ України вимагає від російської сторони припинити незаконне утримання українського журналіста та забезпечити його безперешкодне повернення в Україну. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції