Адвокат Януковича повідомив про плани президента-втікача повернутися в Україну

Адвокат Януковича повідомив про плани президента-втікача повернутися в Україну

Віктор Янукович / Фото: УНІАН

Його захист збирається застосовувати для цього "правові кроки".  

Екс-президент України Віктор Янукович збирається повернутися в Україну. Про це повідомив адвокат втікача Віталій Сердюк в інтерв'ю виданню "Главком".

"У нього є намір повернутися в Україну і для цього будуть робитися правові кроки. Янукович з себе повноважень президента не складав і не самовідсторонювався від керівництва країною. Процедура усунення з посади була проведена з грубим порушенням Конституції України. Не можна було здійснювати цю процедуру не в порядку імпічменту, а постановою Верховної Ради", - сказав він.

Також адвокат зазначив, що не має інформації про частоту та пункти пересування Януковича.

"На сьогодні у міжнародному розшуку він відсутній і може вільно пересуватися по світу. Але досі існує загроза його життю, обумовлена небажанням ГПУ та МВС розслідувати справу про замах і притягати до відповідальності злочинців, що його вчинили", - сказав захисник Януковича.

Як відомо, в Україні Януковича, зокрема, звинувачують у відмові від євроінтеграції, що спричинило революційні події на Майдані, які завершилися масовими розстрілами протестувальників. Слідчі ГПУ вважають, що рішення про розгін євромайданівців приймав особисто тодішній президент, а також Андрій Клюєв, Володимир Сівкович, Віталій Захарченко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація