Адвокат Януковича відреагував на сюжет ТСН про місце проживання Януковича в Ростові

Він запевняє, що ГПУ отримала правильну адресу проживання Януковича.

Адвокат екс-президента України Віктора Януковича Віталій Сердюк повідомив, що захист надав ГПУ чітку та розгорнуту адресу проживання Януковича у Ростові.

"Вона була підтверджена технічною документацією на цей будинок. Є договір оренди, підписаний особисто Віктором Януковичем. Що ще треба ГПУ? Які ще документи? Після того, як ми надали адресу, попросили ГПУ вказати, коли вони збираються туди їхати. Вони відповіли, що доказів того, що ця адреса реальна, немає, і нехай клієнт їде в посольство", - заявив адвокат в інтерв'ю Главкому.

"Вони (журналісти ТСН, які шукали будинок Януковича – ред.) конкретний будинок так і не показали. Тільки ділянку, на якій можливо стоїть будинок. Я не можу стверджувати, який конкретно будинок вони мали на увазі у своєму сюжеті. Ми вимагали ГПУ прийняти інформацію про його місце проживання. Якщо вони не хочуть туди їхати – то нехай знімають Януковича з розшуку, оскільки не можна розшукувати особу, місце проживання якої встановлено. Фактично цей клієнт вже давно розшукує слідчих", - зазначив Сердюк.

ВідеоТСН знайшла особняк Януковича у Ростові-на-Дону

За його словами, захист через суд оскаржив небажання слідства прийняти інформацію про місце проживання Януковича.

"Але суд відмовив з посиланням на відсутність доказів, не спромігшись пояснити, чому перераховані вище документи з адресою проживання Януковича не вважаються доказом і які ще потрібні папери про його адресу", - додав адвокат.

Раніше повідомлялося, що журналісти ТСН приїхали за адресою, яку дав сам Віктор Янукович, коли запрошував для проведення з ним слідчих дій співробітників української Генпрокуратури. Повідомлялося, що вказана Віктором Януковичем для слідчих ГПУ адреса на загальнодоступних картах котеджного містечка не позначена.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: