Адвокат закликає допомогти Чийгозу зустрітися із матір'ю, яка помирає

Громадськість у світі повинна звертатися до влади, - переконаний Полозов.

"Верховний суд" Криму 15 червня знову відмовив у задоволенні клопотання захисту про зустріч одного з лідерів кримських татар Ахтема Чийгоза, який приблизно два з половиною роки перебуває в СІЗО, з матір'ю, яка важко й невиліковно хвора.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Адвокат Чийгоза Микола Полозов закликає світову громадськість вплинути на російський суд у Криму.

"Громадськість у світі повинна звертатися до влади – вимагати від російської влади дотриманням гуманітарних норм, недопущення нелюдського поводження з Чийгозом. Вимагати дати йому можливість попрощатися з матір'ю, що вмирає!" – зауважив Полозов.

Нагадаємо, напередодні "суд" окупантів в Криму відмовився задовольнити клопотання адвокатів на отримання дозволу для відвідування голови Меджлісу Рефата Чубарова для дачі свідчень у справі Ахтема Чийгоза.

Чийгоз був затриманий 29 січня 2015 року. Йому інкримінують "організацію і участь у масових заворушеннях біля стін кримського парламенту 26 лютого 2014 р." Ще п'ятьом кримським татарам – Мустафі Дегерменджи, Алі Асанов, Арсену Юнусова, Ескендеру Кантемирову і Ескендеру Емірваліеву – участь у масових заворушеннях. Вони відкидають звинувачення проти себе.

У МЗС України вважають справу Чийгоза проявом політичних репресій і поверненням Російської Федерації до судилищ зразка ери сталінізму.

Amnesty International жорстко відзвітувала про права людини в Криму. У річному звіті про дотримання і порушення прав людини організація зазначила про систематичні репресії, заборону зібрань і обмеження свободи слова в Криму.

Раніше так званий суд в окупованому Криму продовжив арешт заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза до 8 квітня 2017 року.

ВідеоСуд окупованого Криму залишив під вартою Ахтема Чийгоза

 

Залиште свій коментар