Адвокати Насірова припускають, що йому вручать нову підозру і затримають

Дата публікації
Адвокати Насірова припускають, що йому вручать нову підозру і затримають

УНІАН

Швидше за все сьогодні суд не розгляне відвід слідчого судді, який був заявлений зранку захистом Насірова.

Адвокати відстороненого від виконання обов'язків голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова не виключають, що після 23.50 сьогоднішнього дня, 5 березня, йому буде вручено нову підозру.

Про це заявив один з його адвокатів Олександр Лисак, передає УНІАН.

"У разі, якщо сьогодні суд не відбудеться, а о 23.52 спливає час його затримання, ми не виключаємо того, що буде нове затримання і підозра", - сказав адвокат.

Окрім того, він додав, що швидше за все сьогодні суд не розгляне відвід слідчого судді, який був заявлений зранку захистом Насірова.

"Я думаю, що офіційна позиція суду буде про те, що сьогодні автоматично зробити розподіл не можливо", - зазначив Лисак

Також адвокат додав, що по завершенню 72 годин затримання Насірова з нього повинні зняти варту і дати можливість вільного пересування. Своєю чергою, на запитання щодо того, куди переміщатиметься Насіров після закінчення терміну затримання, адвокат відповів: "Я вважаю, що він повинен перебувати в лікувальній установі, оскільки він є стаціонарно хворий і не виписаний з лікарні".

За словами адвоката, завтра сторону захисту повідомлять, де і о котрій годині розглядатиметься заява про відвід слідчого судді.

Зауважимо, що суд з обрання Насірову запобіжного заходу оголосив перерву в зв'язку з клопотанням адвокатів звинуваченого про відвід судді. Протягом засідання адвокати вимагали перенести розгляд справи до стабілізації стану здоров'я Насірова, але суд відхилив це клопотання.

Нагадаємо, главу Державної фіскальної служби України Романа Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн

Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенко, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань у розстрочку.

Насірова затримали та відсторонили з посади голови ДФС

Насірова затримали та відсторонили з посади голови ДФС

Насірова затримали в лікарні "Феофанія" в Києві в так званій "справі Онищенка". НАБУ провело обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі Державної фіскальної служби, в рамках розслідування кримінального провадження, пов'язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам із орбіти колишнього нардепа Олександра Онищенка.

Онищенко підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

НАБУ вважає, що Роман Насіров може симулювати хворобу

НАБУ вважає, що Роман Насіров може симулювати хворобу

Наступна публікація