Адвокати українських в'язнів у Росії Карпюка і Клиха шукають учасників Першої чеченської війни

Захист українців намагається знайти свідків подій 20-річної давнини.

Захист українців Миколи Карпюка і Станіслава Клиха, яких судять за участь у боях проти російських військових у 1994 році під час Першої чеченської війни, продовжують збирати свідчення їх невинуватості.

"Зараз на суді працює звинувачення - надає свої матеріали. Захист тим часом продовжує працювати над пошуком доказів невинності наших підзахисних. У тому числі шукаємо в Україні свідків захисту. Сподіваюся, їх свідчення будуть переконливими", - сказав Укрінформу адвокат українців Ілля Новіков.

За його словами, не так просто знайти свідків, які можуть підтвердити, що спілкувалися з Карпюком і Клихом 31 грудня 1994 року – у цей день, за версією російських слідчих, ув'язнені українці брали участь у "новорічному штурмі" Грозного.

Разом із тим, захист шукає в Україні тих, хто дійсно брав участь у Першій чеченській війні і сподівається, що суд погодиться допитати їх по відеозв'язку.

Нагадаємо, справа Карпюка та Клиха сфабрикована Російським слідчим комітетом і у ній фігурує прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк. Адвокат Ілля Новиков опублікував нові подробиці, за його словами, - "цієї брудної історії". У ній Росія офіційно заявляє, що в 94-му Яценюк носив прізвисько "бойовик Арсен", воював у Чечні проти російських військ із Олександром Музичком, відомим як Сашко Білий, а ще - колишнім керівником львівського осередку УНА-УНСО Андрієм Шкілем та, власне, нині підсудними у Чечні українцями - Карпюком і Клихом.

Відео«Чеченська справа», у якій фігурує прем'єр Яценюк, через півтора року зрушила з місця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: