Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокати Януковича запевняють, що він не брав у Росії хабар на мільярд доларів

Екс-депутат Держдуми стверджував, що гроші від РФ син колишнього президента отримав завдяки непідписанню угоди про асоціацію з ЄС.

Адвокати сина екс-президента України і втікача Віктора Януковича Олександра Януковича зазначають, що колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов під час допиту в Оболонському суді Києва 14 лютого дав під присягою неправдиві свідчення.

"Серед іншого, відвертою брехнею є заява Іллі Пономарьова про те, що нібито в 2013 році Олександр Янукович вів переговори з керівництвом Російської Федерації про продаж українських облігацій зовнішньої позики та після цього нібито отримав 1 млрд доларів в якості підкупу за відмову президента України Віктора Януковича підписати Угоду про асоціацію з ЄС", - ідеться в заяві, яку ТСН.ua отримав від адвоката Олександра Януковича Юрія Кирасира.

Він стверджує, що "найімовірніше такі показання свідок Ілля Пономарьов дав за завданням Генеральної прокуратури України в якості "плати" за можливість перебування і сприяння з боку влади у веденні бізнесу в Україні. З метою підтвердження брехливості показань свідка Іллі Пономарьова і залучення його до кримінальної відповідальності за дачу завідомо неправдивих показань найближчим часом адвокатами Олександра Януковича буде ініційована подача позову про захист честі та гідності, а також подано заяву про вчинення кримінального злочину".

Нагадаємо, під час допиту в суді Пономарьов також пояснив, яким чином відбувалася окупація і анексія Криму та хто за неї відповідав.Остаточне рішення щодо анексії півострова Російською Федерацією було ухвалене у ніч проти 23 лютого 2014 року. Тоді президент Росії Володимир Путін скликав термінову нараду із найнаближеніших осіб і обговорив варіанти та шляхи окупації.

ВідеоУ суді у справі по держзраді Януковича свідчив екс-депутат російської Держдуми

Ілля Пономарьов розповів, що рішення про анексію Криму ухвалив особисто Путін у ніч проти 23-го лютого 2014 року. А лист Януковича про введення військ розв'язав руки сенаторам російського парламенту під час голосування за дозвіл Путіну застосувати війська.

У суді у справі по держзраді Януковича свідчив екс-депутат російської Держдуми

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції