Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокатський майдан: юристи пікетували Вищу раду правосуддя заради судді Печерського суду

Правники стали на захист судді Цокол, яку хочуть звільнити.

Адвокатський майдан під стінами Вищої ради правосуддя. Під будівлю, де вирішуються долі суддів, півсотні людей прийшли, щоби засудити політично вмотивовані рішення дисциплінарної палати, йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Протестували і проти звільнення судді Лариси Цокол. Кілька людей тримали транспаранти з вимогами не тиснути на суд, суддів і взагалі залишити судову гілку влади незалежною. Мітингували переважно адвокати та інші представники правничих професії.

ВідеоКиївські адвокати пікетували будівлю Вищої ради правосуддя

Адвокатський майдан під стінами Вищої ради правосуддя. Під будівлею, де вирішуються долі суддів, півсотні людей прийшли, щоби засудити політично вмотивовані рішення дисциплінарної палати. Протестували і проти звільнення судді Лариси Цокол. 

Київські адвокати пікетували будівлю Вищої ради правосуддя

Більшість адвокатів згадували свій досвід роботи із суддею Цокол і просили її подати апеляцію на рішення Вищої ради правосуддя про її звільнення. "Вища рада правосуддя стала системно переслідувати і карати суддів, які дозволили собі йти проти системи.  Зараз це суддя Цокол, яку, як бачите, так багато адвокатів і активістів підтримали. Це значить, що швидше за все, вона володіє тими якостями судді, які повинні бути, вона не піддається впливу", - пояснив член громадської ради доброчесності Роман Маселко.

Як повідомлялося, десятки адвокатів і громадських діячів збирають підписи на підтримку судді Лариси Цокол. Її відсторонили від роботи та рекомендували звільнити. Адвокат Андрій Федур – один із тих, хто став на сторону судді. Каже, чи не вперше на його пам’яті служительку підтримує така кількість його колег.

Залиште свій коментар

Вибір редакції