Афери з вертолітними майданчиками. Від ГПУ вимагають нового розслідування щодо Януковича

За словами Геращенко, на будівництво лише одного майданчика було витрачено 130 млн грн державних коштів.

Народні обранці Верховної Ради зробили запит до ГПУ, щоб ініціювати розслідування щодо законності будівництва вертолітних майданчиків у Києві та на Черкащині під час керівництва позбавленого звання президента Віктора Януковича. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook заступниця спікера ВР Ірина Геращенко.

За її словами, на аферу для будівництва вертолітного майданчика, що поряд з Каневом Черкаської області, було витрачено 130 млн грн бюджетних коштів.

"Тоді всі наші запити і виступи щодо зловживань були проігноровані режимом. Думаю, зараз прийшов час розслідувати цю оборудку, тому разом з Марією Іоновою направили всі необхідні запити в ГПУ", - написала Геращенко.

Варто зазначити, що депутати чекають від ГПУ розслідування іншої оборудки: також щодо вертолітного майданчика, але у Києві на Парковій алеї.

"Зараз там чомусь працює бізнес-центр і ресторан, а тим часом є загроза зсувів для Маріїнського палацу і парку", - заявила віце-спікер ВР.

Крім того, вона зазначила, що депутати зацікавлені у розслідуванні стосовно "грандіозного будівництва" аеропорту "Бориспіль".

"Туди в 2011-2012 роках вбухали мільярди, а тепер старі термінали А, В і один новозбудований стоять законсервовані. Зате хтось, мабуть, заробив собі на приватний літак", - заявила Геращенко.

Нагадаємо, раніше ГПУ передала до суду справу колишнього президента-утікача Віктора Януковича про державну зраду. За словами Генерального прокурора України Юрія Луценка, у разі, якщо захист і сам Янукович хочуть перейти від заочного засідання до очного, він має прибути в Україну. Якщо він не приїде, буде заочно засуджений в Україні.

ВідеоГПУ передала до суду справу Януковича, звинуваченого у державній зраді

Залиште свій коментар