Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Агентом НАБУ в Раді може бути трансвестит: депутати розповіли, звідки чекають загрози антикорупційного викриття

Політики намагалися жартувати, однак у парламенті насправді ніхто не хоче опинитися серед "клієнтів" антикорупційного органу.

Депутати ВР припускають, що в парламенті вже працюють агенти НАБУ. Та навіть вказують, де їх шукати – найпевніше, серед журналістів і помічників нардепів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Дивіться, агента НАБУ, як виявилося, дуже легко пізнати – в нього машина, яка має номери 007. Дуже палєвно, як кажуть у народі", - сміється Ємець. І додає, що агентів у Раді має бути не менше двох десятків, аби досліджувати чимало нечистих справ, які кояться в стінах будівлі на Грушевського. З гумором відповідає на питання й його колега Рудик. "Бліде обличчя – він же ночами не досипає, постійно думає. Враховуючи останні тенденції світового тренду, це може бути навіть воно – навіть трансвестит", - іронізує депутат.

ВідеоЧужий серед своїх: ТСН спробувала розшукати агентів НАБУ серед нардепів

Сюмар каже, що метод отримувати інформацію завдяки алкоголю, сексу та наркотикам активно практикують агенти ЦРУ – вона саме дивиться про них серіал. "Там усі методи добрі", - пояснює вона. А от її колега Червакова дотримується протилежної точки зору. "Все, що роблять ці люди, називаючись агентами, вони знаходяться поза законом", - вважає вона.

Черненко вважає, що агенти НАБУ є серед помічників народних обранців, а також серед журналістів. І методи їх роботи можуть бути найрізноманітніші. "З кимось, очевидно, легше випити чарку, вивідати якісь таємниці. З іншими – романтичні історії", - каже депутат. Тоді як Кужель зізнається, що навчилася вираховувати підісланих "стукачів" іще з часів СРСР. "Тому що вони лізли товаришувати скрізь – без масла", - пояснила вона.

Кореспондент ТСН Дар'я Счастива 

Залиште свій коментар

Вибір редакції